Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Jó ötlet elmenni egy prostihoz?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet elmenni egy prostihoz?

Figyelt kérdés
Ha még nem voltam lanynal? Jó lenne már érezni dolgokat
2021. nov. 16. 16:00
 1/8 anonim ***** válasza:
33%
ha lúzer vagy csajozásban és nem is akarsz próbálkozni, akkor menj fizetőshöz
2021. nov. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
40%
Persze!
2021. nov. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
59%
Tucatnyi hasonló kérdés volt már, a válasz ugyanaz. Egy iparosított, futószalag szexet fogsz kapni, ettől csajozni még nem fogsz tudni. Ha erőt tudsz belőle meríteni abban hogy ne frusztráljon tovább a szüzességed akkor tudsz belőle hosszú távra profitálni.
2021. nov. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Használd a keresőt,sok hasonló kérdés van.Ott leírták a kérdesre a választ,olvasd vissza.Amugy nem.
2021. nov. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
49%
Nem.Amúgy mint előttem is írták,írd be a keresőbe sok kérdés és válasz van.
2021. nov. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Inkabb vegyél egy guminőt
2021. nov. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
76%

Ne hallgass az incelekre akik azt javasolják h ne menj el. Valami kifogásuk mindig lesz, futószalag szex, nem ugyanolyan jó, blabla


Megsúgom h mielőtt nem volt barátnőm életem legjobb szexuális élményei prostikhoz kötődnek


Persze jól kell választani de erre vannak az értékelések. És igen ki lehet fogni flegma unott csajt. Meg olyat is aki kedves és megjátssza hogy beleéli magát. Mindkettő van. Ez is egy szolgáltatás, ha fodrászhoz mész ott is benne van a pakliban h nem lesz olyan ügyes.


Összehasonlíthatatlanul jobb egy prosti mint az egyéjszakás csajok többsége. Amikor ezerrel rá voltam pörögve hogy nekem szexelmni kell (19-20 évesen) akkor hajtottam az egyéjszakás csajokat. És borzasztóan rosszak voltak az ágyban. Mint a fadarab. Ráadásul mindegyik piás volt. És unalmasak, nulla kezdeményezés, nulla bevállalósság. Ha vmi extrémebb dolgot felhoztam akár csak ötlet szintjén akkor hülyének néztek már pedig ne annyira extrém dolgokra gondoljatok. Mondjuk ez még később az első barátnőmre is igaz volt. De legalább a szexben volt.


Nyilván jobb egy barátnővel szexelni mint egy prostival, viszont ha nincs barátnő én egyértelműen a prostit javaslom, az egyéjszakás csajok nem egyszerűen nem érik meg a belefeccolt időt meg pénzt. Mert aki olyan könnyen adja magát az általában nem annyira jó az ágyban, ezt tudja magáról hiszen ha jó lenne az ágyban lenne pasija.

2021. nov. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7-nek igaza van. Ne légy incel, hanem legyél whoremaxxer.
2021. nov. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!