Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit tehetnék hogy sikerüljön...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék hogy sikerüljön a hüvely orgazmus?

Figyelt kérdés

Tudtok segíteni, ebben a dolgokban? Nem mondom hogy sajnos nem jön össze, mert a csikló orgazmus is fantasztikus, de szeretném a hüvely orgazmust is átélni. Ha valakinek volt ilyen "problémája" de megoldódott, örülnék neki ha segítene. Imádom a sex minden pillanatát és nagyon élvezem így is és szerencsére olyan párom van aki mindent megtesz a boldog együttlétért. Néha zavar hogy hüvely orgazmust nem tudok átélni, de nem görcsölök rá.

Köszönöm előre a tanácsokat!


2008. dec. 12. 22:41
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
Nagyon kevés nőnek adatik meg ez a csodálatos dolog!!! Nagyon ritka eset. És persze valakinek a G pontja se ott van ahol könnyen el lehetne érni. Próbálkozzatok még, türelem, de mondom nagyon kevés nőnek van hüvelyi orgazmusa.
2008. dec. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
43%
Talán nem ezt kéne mondogatni: Nagyon kevés nőnek adatik ez meg...én ezt egyszerűen nem tudom megérteni..nekem már a harmadik együttlétünk alatt volt hüvelyi orgazmusom, ésnem értem mért mondjáh hogy ez hu de jaj de lehetetlen, hiszen minden nő anatómialag azonos felépítésű..2 kéz 2 láb 1 hüvely...nem értem másnak hogy nem megy..ne haragudj tudom okosat nem tudtam mondani, de sztem ugy állj hozzá, hogy az a természetes ha van és nem az ha nincs, allítólag ezek főleg agyban dőlnek el..és sex közben ne félj kimondani vagy megcsinálni semmit ami felizgat vagy amire vágysz...
2008. dec. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egyik ismerősömnek is ez volt a problémája..

Ők úgy csinálták, hogy a pasi először megujjazta, és utána már simán ment minden, köztük a hüvelyi orgazmus is.

Sok sikert! ;)

2008. dec. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Attól, hogy valaki nem érti ezt a problémát, mert neki megy simán, nem azt jelenti, hogy a kérdezővel baj van! Nekem se egykönnyen megy, mert csiklóközpontú vagyok teljes mértékben. Azonban érdemes próbálkozni, mégpedig úgy, hogy közösülés közben csak magadra koncentrálsz és ha úgy érzed, mintha pisilni kellene, akkor találta meg párod a g-pontodat. A pisilési inger aztán elmúlik és onnantól jó lesz. Jó próbálkozást!
2008. dec. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem se volt még hüvelyi, üzenem a nagyon magabiztos második válaszolónak. 26 éves 6 hós kislány anyukája
2008. dec. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!