Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiúk, nektek milyen szőrtelení...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek milyen szőrtelenítési fazonok jönnek be a női nemiszerven leginkább?

Figyelt kérdés
Most ne azt mondjátok,h a barátnőtökön mind1:)Csak kíváncsiságból kérdezem!:)
2008. dec. 12. 19:20
 1/10 anonim válasza:
100%
csupasz :):):)
2008. dec. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
ahol nyalok bármilyen,fentebb bármilyen figura
2008. dec. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
javitva, ahol nyalok csupasz,fentebb bármilyen
2008. dec. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
31%
Háát a kérdés éppenséggel nem jó, mert minden férfinek más és más tetszik, van aki a naturálisat szereti, van aki a csupasz barackokat, én személy szerint nem vagyok oda a csupaszokért, nekem legyen meghagyva egy 2 centi széles, és 9 centi hosszú sáv :D
2008. dec. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem kell szőrteleníteni, semmiképp ne legyen csupasz kislány.
2008. dec. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
51%
Ugy ahogy mondta az egyik válaszoló: ahol nyalok csupasz, máshol mindegy. Mert én azért azt nem szeretem, ha szőr megy a számba, még ha bekerül a saját hajam a számba, attól is undorodom. Persze ez a punci esetében másképp van, de inkább csupasz.
2008. dec. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Csupasz, vagy kis csík a legizgibb!!!
2008. dec. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Totál csupasz,hogy jól végig tudjam nyalni! És nem kislányos ha csupasz a punci!
2008. dec. 13. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem a "tarajos" tetszik a legjobban, csupasz sem rossz, de a természetes szerintem nagyon nem jó, nem gusztusos..
2008. dec. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
szerintem egál! a lényeg, hogy a csaj élvezze, nekem az a legjobb érzés mikor látom, hogy élvezi. Persze ha csupasz ott ahol kalandozom úgy egyszerűbb...de megoldható ;P
2008. dec. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!