Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Milyen a menete a szexnek,márm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen a menete a szexnek,mármint hogy kezdődik hogy folytatódik illetve hogy végződik? Minden részletet is írhattok. 13-20 évesek válaszait várom.

Figyelt kérdés
kösyke előre és írjatok mindenképp mert nagyon kíváncsi vagyok ezekre a dolgokra
2008. dec. 12. 14:01
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm
2008. dec. 13. 12:25
 12/14 anonim válasza:

a puszi öleléshez, az ölelés csókhoz, a csók szexhez vezet..

kérsz egy puszit? xD


de most komolyan.. egyetértek azzal, hogy kb 13-14 éves lehetsz.. VÁRJ még a szexszel.. ön kielégíts amíg el nem éred legalább a 15-öt :S

Ja és nem ártana egy felvilágosító óra valakitől..

de ha az túl ciki akkor olvasgass ezen az oldalon és más tapasztalatait használd fel majd ha... vágod!

2008. dec. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Vicces, hogy egyedül én válaszoltam a kérdésre, mert belinkeltem egy hasznos oldalt, erre nekem nem hasznos a válaszomXD Na mind1, te tudod...
2008. dec. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
46%

Jaj már hogy lehettek ilyen idióták?:D

Szegény ember azt kérdezte mi a menete ...

Hát ha fiú vagy, gondolhatom .. :D

szóval: Gondolom egy szobában vagytok, ott van melletted a lány

Felizgat téged a péniszedet izgatva (...) miközben te is izgatod az ő csiklóját, ő tudja hogy hogyan és hogy, majd kérdezd meg közben, hogy jó neki :D

Ez csináljátok egy ideig, és aztán amikor mind a 2-en készek vagytok akkor, na innen gondolom már tudjátok hogy mit kell és hogyan :PP

Amúgy nagyon sok szex videó van :PPP Lehet ötleteket meríteni XD

védekezzetek ...

2011. szept. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!