Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit jelent az ha egy pasi a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az ha egy pasi a tenyeremet simogatja?

Figyelt kérdés
Azt mondják valami nem túl jó dolgot de pontosan mit???
2008. dec. 11. 17:33
 1/10 anonim válasza:
49%
szerintem semmit nem jelent :) szerintem bejössz neki háát ha már a tenyered simogatja :P:D
2008. dec. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
Nem!Ha valaki a tenyered simogatja azt jelenti, hogy szeretkezni akar veled!!
2008. dec. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%

Igaza van az utolsó válaszolónak!

Ha a tenyeredet simogatja,akkor le akar feküdni veled!

2008. dec. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%
én is így tudtam :) azt jelenti, kíván...főleg ha körkörösen simogatja
2008. dec. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
97%

Ebben a helyzetben nem szabad tévhitekbe bocsátkozni, !!! lehet hogy más azt mondja ez annak a jele, viszont ettől még nem kell azonnal letépned magadról a ruhát , és lefeküdni vele! várj türelmesen , ha majd már tényleg régóta kitart melletted, és ott tartotok fel fogja tenni azt a kérdést hogy kész vagy-e rá ?

Attól még hogy a tenyeredet simogatja nem biztos hogy le akar feküdni veled,. én is szoktam simogatni a lányokat, kezét ,tenyerét,karját sőt masszírozni is de nem akarok lefeküdni velük csak látom hogy élvezik, és lazít rajtuk egy kicsit.

Ne dönts elhamarkodottan, ha itt az ideje, tudtodra adja majd nem kell ezen izgulni,...

2008. dec. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
21%
Azt jelenti, hogy tudja, hogy egy kecske a nagynénéd.
2008. dec. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
92%

Hehehe... :D

Most már legalább tudom, ezek szerint mit is akartam jelezni, amikor első találkozunk estéjén simogattam a(z immár) feleségem kezét... :D


No de komolyan: a magam részéről ott és akkor semmit nem akartam jelezni ezzel azon túl, hogy tetszik/szeretem olyan szinten is, hogy simogassam, viszont lévén első alkalom, túl messzire se akartam menni, így ezt láttam a "legkézenfekvőbb" :) megoldásnak.


Persze fel lehet fogni úgy, mint "kopogtatást az emeleten, hogy kiadó-e a földszint", de ott és akkor semmi hátsó szándékom nem volt. :)

2008. dec. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
91%
Mégha azt is jelenti, nehogy ezért rosszat fogsz róla gondolni. Aztán lehet a srác nem is tudja mit jelent, ő csak úgy simogatja :D
2008. dec. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nemrég olvastam egy cikket miszerint kizárólag a kézfej simogatásával el lehet érni orgazmust. Megpróbáltam párszor, de nem értem el sikert, nyilván nem vagyok ebben profi. De előjátéknak jó. Ettől függetlenül szeretem simogatni és nem azért, mert le akarok vele feküdni, pusztán szeretek simogatni:)
2008. dec. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Jó, akkor már értem az exem miért foglalkozott annyit a kezemmel első találkozáskor. :DDD
2011. márc. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!