Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiuk, nem szeretitek a reggeli...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, nem szeretitek a reggeli szexet? Miert?

Figyelt kérdés
2008. dec. 11. 13:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha kell, feláldozzuk magunkat;)

Azt nem tudom, hogy a többiek, hogy vannak vele, de én pl utálok szex után belekezdeni a napba, és csinálni amit kell. Nekem inkább amolyan nap végi jutalom a sex, persze ez valószínűleg csak megszokás kérdése.

2008. dec. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Én imádom a reggeli szexet. Talán az ami a legjobban bejön. Ilyenkor annyi esetleg a hátrány számomra, hogy akkor még nem reggeliztem és nincs sok erőm.

De mindig belefér ilyenkor is 1-2 menet :)

2008. dec. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%
Azért nem szerethetik, mert elfáradnak tőle. És nem egy túl jó ötlet egy szűkös energiakészlettel nekiindulni a napnak.
2008. dec. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretném, de a bnőm nem igazán díjjazza ezt :( pedig ha jó az indulás, akkor az egész nap jó lesz :)

egymagyar

2008. dec. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Az én férjem meg van halva a reggeli szexért. Ahogy ő mondja sokkal kanosabb reggelente mint este.
2008. dec. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
100%
Én személy szerint egyvalamiért nem bírom a reggeli szexet. Még ki sem aludtam magam, és még ki sem pihentem a tegnapot, de a nők egyszerűen nem bírják megvárni míg kialszom magam, és 4 óra alvás után elég kiábrándító arra ébredni hogy tudtomon kívül szexelek :D (minden barátosném kiröhög hogy mindig ilyen nőkkel jövök össze, de lemerném fogadni hogy ők is mind ilyenek) Ha megvárja a partnerem míg kipihenem magam akkor egyébként is olyan kényeztetést kap, amilyet én adni szeretek. Én szeretem ha egy nőt meg kell szerezni, és kicsit kéreti magát. Idő után unalmas lesz ha minden pillanatban letámadnak,ráadásul ha még rengeteget dolgozol is, akkor fárasztó is emellé.
2008. dec. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
66%
Reggeli szájszag is lehet zavaró tényező,nem?
2008. dec. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
63%
Amennyiben II. Erzsébettel beszélsz az asztalnál, úgy valóban zavaró lehet a szájszag, de ha a párodról van szó, nos akkor szerintem nem szabadna, hogy zavarjon. Amúgy meg a pasik általában bealszanak szex után, a nők meg éhesek lesznek, tehát amíg a nőci elkészíti a reggelit, addig a hapsi aludhat még pár percet :-) És indulhat a nap. Amúgy meg szerintem nincs jobb egy, az öledben le-föl mozgó, nedves szájra ébredni :-P
2008. dec. 12. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szerintem tök jó a reggeli szex, eddig én sem tudtam, de egyik reggel alaposan kialaudtuk magunkat a szerelmemmel, és hát este az alvás miatt nem volt kedvünk. ezért csúszott el reggelre :D

és hát ezt az érzést sohasem felejtjük el, ha ki vagy pihenve akkor hát huhhh az nagyon jó :)(:

2008. dec. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Bezony, a kipihentség naggyon fontos.

Épp nemrég tapasztaltam meg 2 menet kipihent szexet a sok hónapnyi fáradt után.

Ég és Föld...

2008. dec. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!