Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Már 3 hónapja együtt vagyok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már 3 hónapja együtt vagyok barátommal, egy csomoszor szexeltünk és még mindig nem jó! Miért?

Figyelt kérdés

barátommal szerelmesek vagyunk, már egy csomoszor lefeküdtünk, és még mindig nem jó.... pedig a szexet rettentően kivánom azzal nincs is baj, de nemtudom miért nem jó, egyszerüen alig várom h vége legyen, fáj is sokszor! nekem nem ő volt az első hanem az előző pasim, de vele csak egyszer volt, és azsem volt jó! Most mit csináljak? amugy szokott olyan lenni, h nemvagyok elég nedves... ilyenkor krémmel szoktuk ezt korigálni, de probáltuk már mindennel és akkor sem jó, és ezzel az is a baj h ha nekem nemjó már neki sem olyan....aztmondta!!

szerintetek ?? mit tegyünK? köszi a válaszokat előre is!!! és kellemes ünnepeket!


2008. dec. 11. 10:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha alig várod, hogy vége legyen akkor mégsem kívánhatod annyira... Erre rá kell hangolódni, anélkül tényleg nem lesz jó. Fontos a nyugodt környezet, megfelelő időpont, és hogy a barátod odafigyeljen rád. Ha tényleg szeret, akkor neki az az elsődleges, hogy szex közben neked legyen jó, ne neki... Legalább is én így gondolkodom.
2008. dec. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Stimmt... Ilyenkor többnyire a férfiben van a hiba (nem figyel rád eléggé, nem elég alapos, stb.), _BÁR_ az is egy lehetőség, hogy te sem vagy eléggé tisztában magaddal és/vagy azzal, hogy hogy is érzel iránta valójában.


Elvileg ugyan vannak olyan lányok/nők is, akik eleve kevésbé nedvesednek, de egyelőre még ne feltételezd azt, hogy te is közéjük tartozol - előbb mindenféleképp gondold át alaposan, hogy te hogy is vagy ővele valójában, és hogy valóban megkapsz-e tőle is az ágyban minden figyelmet, gondosságot, gyengédséget, amire csak szükséged van. Ha nem, akkor mondd meg neki, hogy mit szeretnél és hogy és meddig.

2008. dec. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az írásodból nekem az derul ki, hogy te bemeséled magadnak, hogy megint rossz lesz, ha egyutt lesztek, nem lazulsz el kellő képpen, csak azt várod, hogy mikor fog fájni, mikor lesz vége...Lehet még nem vagy erre nagyon felkészulve(nem tudom hány éves vagy) de ha nem élvezed, menjetek vissza az előjátékhoz és kezdjetek mindent az elejéről. Ismerjétek meg jobban egymás testét, minden apró rezzenést figyeljetek meg. A párod így hamarabb rá jön majd, hogy mi hoz lázba, és akkor a benedvesedéssel sem lesz kulönösebb probléma.

Sok sikert és neked is kivánok kellemes unnepeket :)

2008. dec. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A kérdésedből nem derül ki, hogy a párod mennyire tapasztalt. Hosszú előjáték síkosítóval vagy vízbázisú krémmel segíthet abban, hogy megismerjétek a tested. A mellbimbók a csikló és a szeméremajkak finom ingerlésével - semmiképpen se legyen száraz ! - kellene kezdeni. A hüvelybenet környéke is érzékeny lehet. Amíg ezekre nem pörögsz fel, addig nem valószínű, hogy a behatolással sem fogtok több élvezetet találni.

Bár mindenki és minden szituáció más. Nálunk volt olyan, hogy a párom pár perc alatt eljutott a csúcsra, máskor meg 20 perc alatt sem találtam meg az érzékeny pontját, pedíg hosszú ideje élünk együtt.

Sajnos nem léteznek kőbe vésett szabályok, univerzális használati utasítások, hibaelhárítás fejezettel. Ha nem okoz lelki problémát, magaddal is játszhatsz és keresgélhetsz.

2008. dec. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%
Van akivel egyszerűen nem működik.
2008. dec. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lazítsatok előtte mindketten, legyetek nyugodt környezetben és ha akkor sem megy, vagy adjatok egymásnak egy kis időt, vagy vegyetek búcsút. Ahogyan az előttem szóló is mondta, van akivel egyszerűen nem megy.
2008. dec. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én az előző barátommal ugyanígy voltam. 3 hónap után feküdtem le vele, szerettem meg minden, de mégsem volt jó. Túl tapasztalatlan volt. Mindig nagyon kívántam a szexet, előjáték meg minden megvolt, aztán amikor 'elkezdtük', én csak azt vártam már, hogy elmenjen, és abbahagyhassuk. És minden alkalommal így volt. Soha nem élveztem, mert nem figyelt rám eléggé. Bár ezt szerintem nem tudatosan tette, csak úgy volt vele, ha neki jó, biztos nekem is. Ott rontottam el, hogy soha nem szóltam neki emiatt. Szerintem mindenképpen mondd el neki ezeket a problémáidat! És próbáljátok szájjal is kielégíteni egymást, az biztosan nem fog fájni!
2008. dec. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!