Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A barátommal épp az elöjátékná...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal épp az elöjátéknál tartottunk elkezdtem a heréjét tapogatni fogdosni és nagyon élvezte is, de aztán fájdalmai voltak, előfordult mással is, én vagyok a hibás?

Figyelt kérdés
Amikor abaa hagytam erösen el kezdet neki fájni a hasa görcsölt el mentünk orvsohoz és kiderült hogy a here el fordult és nem kapot elég vért de hát nem értem hogy mért hsizen nem erösenn csináltam söt élveszte nagyon félek hogy valami nagy bajaa lesz meg is mütik ez miadt ez a dolog ma történtt:S ez az én ibám vagy ijen byakran elö fordull? és hogy történ hetem amikor finoman csinálta?
2008. dec. 10. 22:42
 1/7 anonim ***** válasza:
28%
Legközelebb igyekezz a lényegre rátapintani! Vedd elejét a dolgoknak!
2008. dec. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
22%
Kamukérdés..
2008. dec. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
61%
Nem válaszolok, hanem kérdezek: Mi vaaaaan????
2008. dec. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Lükék, nem értitek a lényeget. Hallottam már ilyenről, és igen lehet, hogy "úgymond" te vagy az oka, de ne hibáztasd magad, bárkivel előfordulhat. A műtét során kicsit helyre teszik, aztán ennyi. Nem lesz baja, ha még aznap orvoshoz vittétek, talán még a vérhiány sem okoz gondot... Hiába csináltad gyengéden, de a here felcsúszhat egy gyengéd mozdulattól is ilyen esetben a hasüregbe, és úgy csúszhat vissza, hogy kissé megtekeredik maga körül. kényesek a pasik nagyon, óvatosan vele, mert nem bírnak annyit mint mi...

Inkább puszilgasd azt is élvezik, és ez még annál is gyengédebb.

Remélem nem tette tönkre egy életre a légyottokat...

Pussz!

2008. dec. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Lehet élni egy herével is... (bocs)

amúgy szerintem sem lesz semmi baja! :)

2008. dec. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Megcsavarodtak a herét tartó "kötelek". Magától is előfordulhat, nem biztos, h te vagy az oka. De lehet. Végül is mindegy. Ha időben mentetek dokihoz, nem lesz baja, és vsz műteni sem kell.
2008. dec. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönömm hogy egy kicist meg nyugtataok maa enegdték haza a koházbol és meg kelet müteni de csak visza rakták a heréjét a hejére:S
2008. dec. 12. 18:34




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!