Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit tegyek/tegyünk a párommal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek/tegyünk a párommal hogy igazi orgazmusom legyen?

Figyelt kérdés
ö mindig elmegy, de nekem nem sikerül, vagy nem veszem észre :S azmeg szerintem lehetetlen.
2008. dec. 10. 19:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A szexet is ki kell tapasztalni. Csináltad már magadnak? Ha nem, akkor ott a gond, nem ismered a saját testedet sem.
2008. dec. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%

Én nagyon ritkán csináltam magamnak, kevésszer lett orgazmus a vége, és a barátommal már az első szexnél is többször volt orgazmusom:D

16 évesek vagyunk

Sok petting, nagyon kevés felesleges agyalás, és aggódás, és hátha meglesz az eredmény :)

2008. dec. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%

ebben a kérdésben a az is fontos lenne hogy lány vagy-e vagy fiú?

ha az illető fiú akkor a képlet igen egyszerű ugyanis a fiúknak csak bocsáss meg hogy ezt mondom de csak egy lyuk kell hozzá, és a megfelelő intenzitás.

a lányok esetében nehezebb a dolog , mindenképpen a nemi aktust én a csikló izgatásával kezdeném.

a szex során döntő jelentősségű lehet a pózok kiválasztása, mivel az úgynevezett "G" pontot más és más pozíciókban könnyebb illetve nehezebb elérni , én mindenképpen ajánlok egy pózt:

1 lépés letérdelsz (ha nő vagy)

2 lépés előredőlsz, úgy hogy teljesen az alkarodra támaszkodsz ( a hátad ienkor homorú helyzetben van)

(a G pont ekkor a hímvesszőnek alkalmas helyen helyezkedik el, így az izgatni tudja!)

Az orgazmus ebben a pózban márcsak idő kérdése,. de ha így sem sikerül akkor ajánlatos nőgyógyásznál keresni a probléma gyökerét.

Sok sikert !!

2008. dec. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Énis 16 vagyok és én ujjazással soha nem mentem el orgazmusig és igazábol nemis nagyon csináltam mert mindig is hosszuak voltak a körmeim és nem volt tul kellemes..nem is pettingeltünk mielött elöször lefeküdtünk volna a barátommal és mégis van hüvelyi orgazmusom.Persze nem az elsö alkalmakkor sikerült de már van:).Ezt csak az elöttem szólók miatt írtam.
2008. dec. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
hát az elöttem irohoz, hogy igen nekem is hosszuaka a körmeim és igy vagyok vele.. amugy a régi barátommal nem volt probléma és vele nem is volt petting, csak egyböl a közepébe. hmm nemtudom
2008. dec. 10. 20:26
 6/8 anonim ***** válasza:
32%
nagyon kevés felesleges agyalás, és aggódás, és hátha meglesz az eredmény ? uhh milyen hozzááláás?? eredmény=gyerek..felelőtlen vagy!
2008. dec. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Előttem válaszolónak: Ő a 'nagyon kevés felesleges agyalás, és aggódás'-sal nem arra célzott, hogy ne védekezzenek. Hanem, hogy ne görcsöljön azon, hogy lesz-e orgazmusa. Szóval ne másokat cseszegess, mert szövegértési problémáid vannak...
2008. dec. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

nekem az a póz jött be, hogy a pasi hanyatt fekszik, én meg rajta ülök és én lovagolok. Lehet, hogy más a vastagság, merevedési szög, miegymás, ha más paisval nem volt gond, ezért lehet, hogy nem olyan intenzitással éri el a G pontod, mint ahogy az kéne.

A gond ezzel, hogy ezt a pózt nem nagyon kedvelik a pasik, szeretnek irányítani, én ilyenkor segítek magamnak csiklón, hogy ne maradjak el, és egyszerre megyünk el.

Lehet, hogy nem ez a maximális élvezet, de nekem bevált.

2008. dec. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!