Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Normális dolog, ha szex/pettin...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog, ha szex/petting közben leizzadunk?

Figyelt kérdés
2008. dec. 10. 17:52
 1/7 anonim ***** válasza:
88%

Igen természetes! :D

Sz.tem legjobbfogyókúra! :)

Dotti :D

2008. dec. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%

persze, hogy normális ^^


Truska

2008. dec. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Elég aktív testmozgás, valamint a pulzusod is konvergál a végtelenhez körül van, vérnyomásodról nem is beszélve :D
2008. dec. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
97%
sőt én egyszer lázasan annyira leizzadtam hogy másnapra semmi bajom nem volt :)
2008. dec. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
97%
persze,nekem van hogy izomlázam is van másnap:D
2008. dec. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
96%
Kíváncsi vagyok, hogy ki pontozott le minket, de én orv módon felpontoztam a többieket, csak magam nem tudom :D
2008. dec. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Remélem normális, mert ezen már én is gondolkodtam.

Párommal, de 95%-ban én (ffi vok), annyira le szoktunk izzdni, hogy mindig ki kell tenni a lepedőt száradni, meg a takarót is, ha ott van.

Egy törölköző oda van készítve, mert folyamatosan használva van. Utána meg egy teljes testes törölközés indul, vagy zuhany is.

Sportolok egyébként min. heti 4x rendszeresen így sztem ezzel is összefüggésben van az izzadásom.


B.P.

2008. dec. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!