Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Kis péniszel hogy lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kis péniszel hogy lehet bármit is csinálni? Milyen pózban érdemes ?

Figyelt kérdés
2021. aug. 29. 12:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%
Ügyesen :) attól is függ mi az a kicsi... ha 5 cm hát akkor tényleg elég kevés póz marad, ha 12-13 cm akkor meg nem kicsi hanem átlagos és minden póz megvalósítható vele. Szemből missziben és kutyában lehet a legmélyebbre hatolni.
2021. aug. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
32%
Kutya pózban. Pucsítasz, és valaki jól megrak egy 23-assal
2021. aug. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Van egy bizonyos méret, ami alatt akrobatázhatsz bárhogy, úgyse lesz jó.
2021. aug. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
66%
#3 És a legtöbb nőnél ez kb 15cm alatt van.
2021. aug. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Farkaspóz
2021. aug. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
50%

"#3 És a legtöbb nőnél ez kb 15cm alatt van."

Nőtől is függ, mert van aki szűkebb, és elég a kisebb is neki. De a nagy átlagnak a 15 cm kell minimum, és vastag legyen. Tudják élvezni kisebbel is, de hogy kellemesen kitöltse a puncit, oda méret kell.

2021. aug. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nézd , nekem szerintem top1% a péniszem vastagságra és 28 évesen szűz vagyok a nők a férfit szeretik nem a faszt
2021. aug. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

7es

Igen, mert a vastagság nem elég önmagában. Először is, honnan tudnák a csajok, hogy milyen a farkad, ha nem is látta kb senki, vagy nem ismerkedsz? Másrészt hiába vastag, mégfontosabb, hogy legyen rendes merevedésed, ne legyél gyorstüzelő, stb.

2021. aug. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ezzel csak azt akartam mondani 8as, hogy én egy súlyos mentális betegséggel nem vagyok túl szociális így aztán nulla nőm volt ellenben az aki szociális az eljut oda és nem érdekli a nőt hogy nem stimmel farokügyileg a fickó, mert manapság az a lènyeg hogy minnél szociálisabb legyél.
2021. aug. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
45%
Egyet értek, nálam is 15 centitől kezdődik az élvezet, persze ha jó vastag is mellé. Alatta nem az igazi, 12-13 centi azért nem átlag, hanem az alatt van. És nekem az nem élvezetes, azt szeretem, ha kitölt.
2021. aug. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!