Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Volt párommal, néha még...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt párommal, néha még lefekszünk. Probléma:sok nővel volt már dolga, és nem teljesít már úgy mint rég. Nem szereti igazán ha orálisan akarják felizgatni, és sokszor, nekiállunk a dolognak, de neki nemnagyon áll fel. Aztán meg mégis. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
2008. dec. 10. 15:52
 1/4 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem leírtad.
2008. dec. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%
az hogy sok nővel volt dolga, hogy jön ide???? Az én férjemnek sztem több nővel volt dolga, mint amennyi kilincset fogott de mégis 4év után is elég csak megcsókolnom, hogy felálljon neki. Vagy ha ül és letérdelek elé (nem azér, h orálisan kielégítsem, hanem csak úgy) már akkor is mondja, hogy inkább álljak fel, mert kinövi a gatyáját. Úgyhogy nem hiszem, hogy a sok nőnek ehhez köze van!
2008. dec. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A volt párod kicsit átbillent. Ha tényleg sok nővel volt már dolga akkor megszokta, hogy állandóan hozza a formáját és egy idő után már nem a partner a lényeg hanem az, hogy teljesítsen. Magyarul: begörcsölt. Másképp hogy lenne az lehetséges, hogy nem szereti ha orálisan izgatják, legfőképp pasiként? Egy stabil és megértő társ mellett azonnal elmúlna ez neki. Feltéve ha nem ötven körül van, mert akkor kicsit más a helyzet...
2008. dec. 11. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!!
2008. dec. 11. 16:10




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!