Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért álmodok mindig a szexszel?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért álmodok mindig a szexszel?

Figyelt kérdés
Már 2 hete minden nap azt álmodom hogy azzal a fiúval szeretkezek, aki tetszik nekem, de még nem jöttünk össze.Eddig csak csók volt.De most úgy vettem észre befosott, úgyhogy nem tudom ebbel mi lesz, de mindig vele álmodok.Múltkor ha nem csörgött volna az órám még orgazmusom is lett volna!:D:$Egyszóval imádom öt!
2008. dec. 9. 21:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért álmodsz szexel mert szeretnél szeretkezni azzal a fiúval:)
2008. dec. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
34%
A fiú nyal,lány nyel.
2008. dec. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
hajtsál már rá egy kicsit és dobd be magad.egy kis mini szoknya egy kis kelletés és hozzásimulás csak lesz belole valami éloben is!kulonben azért álmodsz vele mert még nem teljesult be a vágyad.de az álom is nagyon jó csak kár ,hogy a legjobbkor csorog az óra. sok sikert!
2008. dec. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Alombol valosag, tudd meg, hogy eljon egyszer...

Azert almodsz rola, mert kivanod!

2008. dec. 10. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nincs abban semmi rossz, ha valaki vágyik a szexre.

De te meg aktivizáld magad és mássz rá.

2008. dec. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az álmaid nem mások, mint a vágyaid kivetítése a képzeleted vásznára. Azaz vágysz a vele való szexre, ezért álmodsz vele. Ha befosott, bátorítsd :)
2008. dec. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!