Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Egy pasinál mi számít soknak?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy pasinál mi számít soknak?

Figyelt kérdés
A páromat megkérdeztem, hogy hány nővel volt eddig, mindent megbeszélünk, hallottam már pár sztorit tőle, tudtam, hogy nagy csajozó volt, de ez meglepett. Azt mondta 30-40 fogalma sincs pontosan mennyi. Nekem ez sok, mondtam is neki, szerinte nem az. Szerintetek?
2008. dec. 9. 20:37
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
az amerikai pitében volt,h amit a pasi mond számot,h hány csajjal feküdt le,azt oszd el 2vel,amit a csaj mond számot h hány pasival feküdt le,szorozd meg 2vel:)
2008. dec. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ja ez én is láttam, de már nem ebben a kamuzós, jó színben feltűnős szakaszban vagyunk. Van egy 9 hónapos kisfiunk... nem hiszem, hogy gáznak tartaná a 10et.
2008. dec. 9. 20:42
 3/10 anonim ***** válasza:
49%
sztem ez túl sok....pasinál,nőnél,mkinél...sztem max 5lenne a jó,bár lehet az is sok,de lehet h konzervatív vagyok ilyen téren...
2008. dec. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
45%
Ne a múlttal hanem a jelennel és ajövővel foglalkozz4 Mit számít,hogy előted mennyi nővel volt dolga? És ha az is kiderülne,hogy pl. egy bérgyilkos volt és abból élt,akkor lazán elhagynád vagy feljelentenéd? Könyörgöm pontozzatok leeeeee! Úgy sem értetek máshoz csak a lepontpzáshoz!
2008. dec. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%
Ez függ attól is, hány éves, mondjuk egy 18 évesnél már durva lenne. Meg sztem azt kérdezd meg, hány komoly kapcsolata volt, mert egyéjszakás kalandból ugyan összejöhet a 40, de az nem igazán érdekes.
2008. dec. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Szexre gondoltam mikor megkérdeztem tőle, csak kíváncsiságból, nem csinálok ügyet belőle. Egyéjszakás kalandok voltak ez tuti. 2-3-től eltekinve.
2008. dec. 9. 21:13
 7/10 anonim ***** válasza:
81%

Èn 30 nö vagyok. Èn sokkalom a 30-40-et. De ha idösebb és 15 éves korától 1-2 esett évente az nem olyan sok.

beálítottság kérdése is. Remélem minden egyes alkalommal védekezett mert baromi nagy az esélye ennél a számnál, hogy valamit elkapjon.

Jól érzem ki a kérdésedböl, te arra is gondolsz ha már ilyen sok közül nem birt kiválasztani EGY megfelelö hosszab távú partnret akkor míért éppen pont te lennél az?

Tévedek?

Ha öszínte vagyok én nem szeretnék 41-ik lenni senkinél.

Emellett a szám melett játéknak tünik a "szerelem" szó.

Tudom tudom nem csak az kell....

2008. dec. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Persze, sok, meg minden, de te ismered a kapacsolatotokat, és ahogy írsz, szerintem nem félsz semmitől vele kapcsolatban. Megváltozott, és már nem olyan, mert letelepedett melletted. Örülj neki:)
2008. dec. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem tartok attól, hogy emiatt lesz valami rossz köztünk, csak érdekelt mások tapasztalata, véleménye. Szerintem is sok, ezt meg is mondtam neki, de tudom, hogy szeret, és tényleg ez a lényeg.
2008. dec. 10. 18:52
 10/10 anonim ***** válasza:

Az én barátom állítólag 60 csajjal volt, nos ez valóban eléggé soknak tűnik. De ha úgy nézzük, h pl. sziget alatt összeszedett régebben 5-6 csajt, akkor gyorsan összejön ez a szám. Ő előttem is, meg mikor összejöttünk volt vizsgálaton, ahogy én is és semmi betegsége nincs, ahogy nekem se.


Valóban időnként én is megdöbbenek ezen a számon, de bízok benne és ő is bennem.


Ismertem olyat, aki kevés max 5 csajjal volt 22-23 éves koráig és csalta a barátnőjét, mert nem élte még ki magát.. Olyat is ismerek, aki 21 éves korában vesztette el a szüzességét és most 37 évesen képtelen megállapodni nah akkor vajon melyik a rosszabb?? Kár általánosítani...

2009. jan. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!