Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogy izgassam úgy fel a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy izgassam úgy fel a pasimat, hogy tényleg nagyon-nagyon-nagyon jó legyen neki?

Figyelt kérdés

Nyaljam, csókoljam, hol? Harapjam, vegyem elő...? stb...

Valami nagyon jó tanácsokat adjatok!! :) Különleges élményt szeretnék okozni neki.


2007. dec. 26. 15:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Izgasd kézzel, orálisan, stb.

Nekünk pl. az nagyon bejön, hogy a 2 kezem közé fogom a péniszt, és mintha valami henger lenne, elkezdem dörzsölgetni a kezeim között. Csak arra vigyázz, nehogy elélvezzen, mert nem biztos, hogy bírni fogja szuflával a folytatást.

2007. dec. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Sztriptíz, akár öltánc, ha kicsit ügyesebb vagy. Nekem eddig mindig bevált ha egy ilyen műsor után átvettem az irányítást, levetkőztettem, akár megbilincseltem vagy bekötöttem a szemét.


Egyébként szerezz be a könyvtárból minden lehető Cosmopolitant, abban még semmi olyat nem olvastam ami ne lett volna hatékony.

2007. dec. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Karmolászd a mellkasát, hasát, csókolgasd a hasától felfelé a mellkasáig, a nyakát, harapdált a fülét, nyakát esetleg a mellbimbóját...
2008. jan. 2. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Pont mostanába csináltam apasimmal azt hogy elkezdtem smseket irogatni neki. RÉszletesen leirtam neki hogy mit és hogyan csinálnék vele, persze több részletben elküldve:P

1 óra múlva váratlanul megjelent nálunk és hát igen dudorodott a farmerja:P Utána bevezettem a hálószobába...

Nagyon próbálkozott itt ott megfogni és engem lefektetni az ágyra de nem engedtem hogy hozzám érjen:P Nyalogattam és puszilgattam mindenét és egy picit harapdáltam a nyakát. Után megfogtam akezét és kicsatoltattam vele a melltartómat... Még húztam egy ideig utána el tudjátok képzelni milyen fantasztikus volt. Utána csak feküdt az ágyon és meg sem tudott szólalni:P

Nah próbáld ki ezt , tuti bejön:D

2008. jan. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!