Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mi volt az a 'dolog' a péniszén?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt az a 'dolog' a péniszén?

Figyelt kérdés
nem vagyok \'szerencsétlen\'... volt már dolgom férfival.. igaz (szerencsére) nem sokkal! tudom h a férfi péniszéből jöhet/jön ki előváladék... de az a kérdésem lenne, hogy lehetséges hogy ennyire SOK??? nagyon sok \'cucc\' volt rajta, és elképzelni se tudom h ennyi előváladéka legyen valakinek, abban viszont biztos vagyok h a férfi ápolt, és ad magára, tehát igényes! de akkor mi volt??
2008. dec. 9. 18:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Vannak olyan férfiak/fiúk akik sok előváladékot termelnek, tehát ez a "dolog" az előváladék lehetett nagy valószínűséggel, csak sokkal több mint az eddigi pasijaidnak.
2008. dec. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak megerősíteni tudom az előttem szóló válaszát. Voltam már pasival, aki "nedvesebb" volt mint én, pedig semmi baja nem volt, csak ilyen. Nők közt is van, aki bármennyire beindul, épphogy nedves lesz, és olyan akinek a ruhája is átázik. Van pasi akinek kávéskanálnyi, van akinek többször ennyi sperma jön magömléskor. Az előváladék mennyisége is változó.
2008. dec. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól is függ, hogy mennyire vágyott rád!
2008. dec. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
55%
Milyen szaga volt?
2008. dec. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
30%

Ez a "cucc" pontosan mit takar?

Szín állag stb...

2008. dec. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
állagra egy picikét nyálkás átlátszó szaga nem nagyon volt, én nem éreztem...
2008. dec. 17. 18:10




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!