Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért nem képes minden nő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem képes minden nő hüvelyi orgazmusra csak a pénisz által?

Figyelt kérdés

Én irigylem azokat a nőket,akik egyszerűen képesek attól elélvezni,ha csak a partnerük pénisze a hüvelyükben van.

Úgy értem,például nem kell közben izgatni a csiklójukat.

Végül is minden nőnek van G-pontja,akkor meg hol a hiba?

Csodálatos a szexuális életem,sokszor van óriási orgazmusom,de még sosem sikerült CSAK a párom pénisze által elérni.

Szóval csak azért kérdezem,mert nem értem miben különböznek ezek a nők,akik képesek így "elmenni",mint más földi halanó? Pl.én.


2008. dec. 9. 15:54
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Azért mert neked csomó óriási orgazmusod volt még nem kell ezzel dicsekedni.lehet hogy másnak meg mégtöbb és mégjobb.A lényeg az hogy a nők többsége nem ismeri annyira a saját testét
2008. dec. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
95%

Egy statisztika szerint a nők 20%-a képes a hüvelyi orgazmusra. Kérdés, hogy azt vizsgálták-e, hány százalékuk mondott igazat? :-)

Szerintem légy boldog attól, ahogy neked sikerül. Képzeld, azok mennyire irigyek lehetnek, akik csak megjátszák...

2008. dec. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%

Nagyon-nagyon kevesen vannak azok, akik "egyszerűen" el tudnak menni csupán a párjuk péniszétől, hüvelyi úton. Ezt már leírtam párszor hasonló kérdésekre itt, a saját példám: én jelenleg képes vagyok rá, de nem ment egyszerűen. Életem első kapcsolatában 4 évig voltam benne, mindent akkor kezdtem, akkor tanultam, és egyetlenegy hüvelyi orgazmusom nem volt ezalatt a 4 év alatt. Beraktam magam abba a képzeletbeli 20%-ba, és örültem, hogy egyáltalán csiklóorgazmusom van. Az akkori pasimat sem zavarta a tény.

Csak a következőt. Aki két hónap ráfordítással elérte, hogy nekem is legyen, habár én nem hittem benne, de ráhagytam, hadd próbálkozzon, ha ennyire nem érti meg, hogy én is a "20%-ba tartozom". Sokat kísérletezett, majd egyszer csak meglepett egy hüvelyi orgazmussal, csak utána folyton fájhatott a feje, mert onnantól állandóan szeretkezni akartam, hogy megtudjam, ez már mindig így lesz, máskor is sikerülni fog, vagy ez csak ilyen egyszeri "véletlen" volt. :) Sikerült később is, de korántsem egyszerűen, tanulni, eleinte koncentrálni kellett. Aztán mindent kitapasztaltam.

És aztán mindent megtanítottam magamról a mostani páromnak is :)

Szóval a lényeg: 1. nem megy egyszerűen, illetve lehet, hogy vannak, akiknek igen, de ők tényleg elenyészően kevesen lehetnek.

2. Biztos vagyok benne, hogy az a 20% kicsit azért több. Nem állítom, hogy minden nő képes rá, nem tudom megsaccolni sem, hogy hány % képes, de az biztos, hogy ahogy én 4 éven keresztül nem is sejtettem, hogy képes leszek, mert nem volt mellettem egy olyan partner, aki igazán odafigyelt volna, hogy biztosan a maximumot hozza ki, még nagyon-nagyon sokan lehetnek így.

Akkor kell letenni róla, és örülni annak, hogy csiklóorgazmus legalább van, ha egy igazán odaadó, figyelmes partnerrel való hosszú-hosszú próbálkozás után sem jön össze sehogysem.

De szerintem még próbálkozzatok nagyon-nagyon sokat, lehet, hogy Téged is meglepetés fog érni :)

2008. dec. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%
Én sem tudom elérni az orgazmust csak a pénisz által, szükségem van közben csiklóizgatásra is. De szerintem ez még ettől hüvelyi orgazmus, és nagyon jó! :)
2008. dec. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
96%
Csináljátok azt, hogy előjátéknál már majdnem menj el, és a vége előtt hagyjátok abba szinte közvetlenül. Aztán találjátok meg a legmegfelelőbb pózt. Aztán fogd úgy fel, hogy a többi csak rásegítés és arra koncentrélj, a hogy mozog benned és akkor hüvelyi lesz. Legalább is ilyenkor teljesen más, mégha közben izgatod is magadat, mintha csak az utóbbin lenne a hangsúly! Aztán lehet később majd el is lehet hagyni azt a plusz ingert.
2008. dec. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%

Ha nem bánod elmesélem az én történetemet is!:

Másfél éve vagyok együtt a párommal,1 évvel ezelőtt feküdtünk le egymással(az volt a legelső mindkettőnknek)jó volt,nem fájt,zökkenőmentes volt,csak épp orgazmusom nem volt sehogyse 2 hónapig...(se csikló se semmilyen) elkeztünk különösen koncentrálni a pettingre...már nagyon zavarta,h nincs sikerélménye...ki volt borulva,nem tudtam vele mit kezdeni,féltem,h teljesen lerombolódik az önbecsülése,de becsapni nem akartam.én már lemondtam az egészről magamban,h énis azok közé tartozom,akiknek soha életükbn nem lesz...nem is hiányzott...csak neki,engem már szinte zavart a téma...aztán eltelt megint 2 hónap és egyik alkalommal tök váratlanul hatalmasat élveztem(ujj és nyelv kombinációtól) és a slusszpoén az,h még spricceltem is!nagyon durva volt!nem akartunk hinni a szemünknek!aztán már szinte minden alkalommal spriccelős orgazmust adtunk elő...nagyon büszkék voltunk magunkra...eltelt megint pár hónap és megint elkezdett elégedetlenkedni a kis Drága,h neki ez nem elég,neki az kell,h sex közben is menjen...mondtam,h ne legyen telhetetlen,csodálatos az is amit eddig elértünk!énis letettem róla,ő is...aztán most október elején egy röptben kivitelezett (spontán sex,no előjáték) során sikerült az orgazmus bármilyen segítség nélkül...mondnaom sem kell,h milyen jót tett az egójának...ezek után alig vártam,h megint csináljuk,h újra érezhessem,de akárhányszor,görcsösen akartam,nem jött össze...lazán,fejet kitisztítva működik,amikor csak rá figyelsz és átadod magad az érzésnek!a szépséghibája az én orgazmusomnak cska anyni,h akkor megy ha én vagyok felül,de ez már tényleg csak részlet kérdése...én érzem,h hogy jó és nagyon hamar sikerül...utána meg várok rá ;) viszont újabban már össze tudjuk hangolni...szóval fokozatos a fejlődés...

jó kis rgényt írtam neked,igazából csak a folyamatot akarom érzékeltetni,h mennyire kis lépésekben,fokozatosan működik...akkor amikor nem számítasz rá!

remélem szolgáltam némi érdekességgel és nem untad magad halálra,ha egyátalán elmered olvasni,azok után,h egy kész folyóiratot látsz magad előtt!

Sok sikert!

/Szmötyi/

2008. dec. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat és hogy ilyen őszintén leírtátok a saját tapasztalataitokat!

Remélem majd egyszer nekem is sikerül elérnem a hüvelyi orgazmust!

Várom haza a páromat,hogy elkezdhessünk gyakorolni! :-)

2008. dec. 10. 09:19
 8/9 anonim ***** válasza:
59%

Aki azt írta, hogy a párja két hónap alatt elérte nála a hüvelyi orgazmust, azt hogy érte el?

Szeretnék tanácsot kapni.

2008. dec. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia, utolsó Válaszoló, én vagyok az, aki írta :)

Hát, csak próbálkozott, szeretkezés közben folyamatosan váltogatta a behatolási szöget, irányt, a tempót, "körözött" a csípőjével, nem csak tologatta be előre-hátra... Nem tudom pontosan elmondani, ez inkább rajta állt, én őszintén nem hittem akkor benne. Folyton kérdezgetett, hogy mit érzek, mennyire élvezem, én meg mindig mondtam, hogy élvezem, meg jól esik, de úgy semmi különös. Aztán addig-addig próbálkozott, amíg egyszer csak mégis érezni kezdtem valamit, amit előtte még szeretkezés közben, csiklóizgatás nélkül sosem...

A mostani gyakorlat az, hogy csak misszionáriusban megy, vagy esetleg, ha én vagyok felül, de ugyaniúgy összesimulunk, mint misszionárius közben. És nekem a lassabb tempó jön be (mármint orgazmus szempontjából, egyébként meg nyilván bármi jólesik :).

Egyébként meg teljesen jó ötletnek tartom az ujj-nyelv pátorítást is, egyszerűen rá kell érezni, hogy milyen érzés úgy élvezni, hogy közben a hüvelyt is izgatják. Én nem tudom, milyen pontot talál el akkor, nekem a hüvelybemenetemnél (vagy a hüvelyem alsóbb részén) van egy érzékenyebb terület, de ezt csak később tudatosítottam, amikor elkezdtem önmagamat jobban feltérképezni. És a végén odáig jutottam, hogy saját magamnak is sikerült orgazmust okoznom csiklóizgatás nélkül. De a csiklóorgazmus is sokkal-sokkal intenzívebb hüvelyi izgatással együtt.

Ez rengeteg rászánt idő, és kísérletezés, párban, vagy akár egyedül, mindenkinek csak ezt tudom javasolni.

2008. dec. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!