Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért nem merek hangosan élvezni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem merek hangosan élvezni?

Figyelt kérdés
Szerintetek mit tegyek hogy merjem kiadni a hangomat úgy hogy a párom is hallja. Nem értem magam. Pedig nincs semmi abba ha a hangunkkal is élvezzük. Nagyon jó a szexuális kapcsolatunk, azt kivéve hogy hüvely orgazmust nem tapasztaltam még. Viszont a csikló orgazmus, észbontóan finom, fantasztikus :) Mit tegyek hogy a hangommal is ki merjem fejezni, hogy mit érzek mikor azokat a fantasztikus pillanatokat élem át a párommal?
2008. dec. 9. 15:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

győződjetek meg arról, hogy minden csukva van, aztán gyakorolj, szex közben, kövesd a légzésed ütemét. A zihálás bizony átcsap kiabálásba :)

Sok szerencsét!

2008. dec. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az én párom mindig reklamál, hogy nem hall hangokat tőlem, max. csak hangosabb szuszogást. De én ilyen vagyok. Nem fogom vissza magam, csak egyszerűen halkan élvezek. A szuszogásommal, mozdulataimmal, 1-1 mondatommal viszont mindig tudtára adom, hogy jól csinálja. A lényeg, hogy legyen valamilyen visszacsatolás.

Szerintem próbálj kezdetben arra figyelni, hogy hangosabban szuszogj. Egy idő után észreveszed, hogy nagyon halk hangocska is elhagyja a torkodat, akaratlanul is, amitől a párod odáig lesz :) Nálunk így volt :)

A lényeg, hogy tudatosan figyelj rá, hogy legalább ez menjen. A többi meg majd jön magától. Szerintem nem jó, ha elfojtod. Próbáld fokozatosan elhagyni a gátlásaid, hogy maximálisan élvezni tudd az együttlétet.

2008. dec. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
És még vmi. Próbáld ki, hogy halk zene szól a háttérben. Szerintem így sokkal könnyebben megy majd, ha netán attól tartasz, hogy más is meghallja. (utolsó hozzászóló)
2008. dec. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
a zene nekem is segít, az orgazmusban is :o) De én is a halk élvezők közé tartozom, úgyhogy én is próbálok odafigyelni, hogy hangosabban szuszmákoljak, s ha valami nagyot alkot, akkor volt, hogy már egy egér cincogásnyi hangot is kiadtam, de ez már nem direkt volt :o)
2008. dec. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Szinte mintha az én szitumat írtad volna le...

Nálunk is ugyan ez a helyzet. Bár kezd megoldódni a probléma. Szerintem az idő megold mindent. Bár lehet, hogy sikítozni sosem fogsz, mint pl sztem én sem, de én már eljutottam odáig hogy halk nyöszörgéssel tudtára adom a páromnak, mennyire jo az amit csinál. De az elején nagyon nem ment.... attól függ, mennyire tudod magad elengedni és attól, hogy te mennyire kívánod a dolgot. Nálunk ha már régen voltunk együtt, és utána együtt vagyunk, jobban kívánom, és vhogy jobban jönnek a hangok is.... :)

Remélem tudtam segíteni. Egyébként én is örülök, hogy tudom, mások is "szenvednek" ettől a dologtól. Sok sikert, sztem az a lényeg, hogy ne tettesd a dolgot, csak azt tedd, ami magától jön!

2008. dec. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!