Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogy tudnám élvezni én is a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám élvezni én is a szexet?

Figyelt kérdés
próbálom magam el engedni és a barátom jol csinálja de én még sem élvezek.mit csináljak??
2008. dec. 9. 13:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

van itt egy elég hasonló téma:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__11..

jó válaszok érkeztek bele, olvasd végig

2008. dec. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Először saját magad kell tudnod a csúcsra juttatni, ismerned kell a tested reakcióit, és magadat is. Ez, amennyire könnyűnek látszik, annyira nem az...


(A feleségem kb 10 év után merte az ujjait a kisajkai közé csúsztatni, meg volt győződve addig arról, hogy "büdös", és fúj... Vettem neki (karácsonyra :)) egy vibrátort, így egészen jól elboldogult anélkül, hogy magát megérintette volna... Igyekeztem úgy rendezni, hogy egyedül legyen a próbálkozásaival, és nem is kérdeztem, hogy halad. Persze, néha szex közben csak elővetettem vele... Ma már gond nélkül magához nyúl, akár előttem is, mert tudja, hogy nagyon tetszik.)



Szóval, rengeteg saját és fiús gyakorlás kell, addig, amíg el mered magad teljesen engedni magad előtt és a fiúd előtt is. Ne az orgazmusra hajts/hajtsatok, hanem arra, hogy minél finomabban, ravaszabbul csináljátok, és, ha lehet, minél hosszabban.

Sok szerencsét!

2008. dec. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
kösz mind 2-őtöknek
2008. dec. 9. 17:24
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A titok nyitja a maszturbálás. Ne tudd meg, mennyit dob a kapcsolaton, ha el mered mondani, mit hogyan csináljon a párod. Előbb magad kell kitapasztalnod a dolgokat, majd megosztani a pároddal a hasznos infókat. Garantáltan megy majd az orgazmus. Szóval előbb egyedül gyakorolj, majd tanítsd meg a párodnak, mit, hogyan. Azután már együtt is menni fog. Sok sikert!
2008. dec. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!