Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Megéri szüzen prostihoz menni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri szüzen prostihoz menni?

Figyelt kérdés

2021. júl. 21. 09:28
 1/8 anonim ***** válasza:
39%
Ha nincs más megoldásod, akkor igen. Verd ki előtte, azért. Nehogy pár mp legyen a dolog.
2021. júl. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
46%
Nem leszel tőle tapasztaltabb, nehogy azt hidd.
2021. júl. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonymousreview60 ***** válasza:
65%

Húbammeg! Ez csak a nyolcmillió egyedik kérdés ebben a témában, csak az idén. Tehát 8 M kérdést válaszait elolvashattad volna. De segítek neked retardáltnak összegezni azokat.

Két eset lehetséges:

1. Alapvetően egy átlagos vagy jobb kinézetű srác vagy, akinek van társasági és magánélete. Nem egy szobanövény. A lányok közt is forgolódik, de valahogy nem meri megtenni a Nagy Lépést, mert a testiségbe valami indokolatlan misztikumot lát bele vagy fél a saját gyakorlatlanságtól. Az ilyen kérdések alatt sok - magát nőnek mondó - válaszoló állította, hogy csak az aktus után tudta meg, hogy a pasi szűz.

Ebben az esetben a prostival átélt első közösülés lehet a kellő lökés, ami átlendíti a kezdeményezni merő kategóriába. Elés sok férfi válaszoló volt így.

2. Nem az első eset. Ebben az esetben fel kell tárni az okokat, hogy mi miatt nem tud ismerkedni, - és főleg - mi miatt egy kalap szar az önértékelése. Ebben segíthet egy pszichológus (más nem annyira, mert az ilyeneknek általában nincs kellő szak/értelemmel megáldott barátjuk). Amikor ez megtörtént, akkor el kell kezdeni az önfejlesztést, ami alatt/hatására/után lesznek lehetőségek olyan kapcsolatok kialakítására, amik szexre is lehetőséget adnak.

2021. júl. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
23%

Én bevezettem magamnak egy olyan szabályt, hogy szűzként tekintek továbbra is azokra, akik prostin kívül másban még nem jártak


Szóval nálam szűz maradsz

2021. júl. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%
Ha megéri a prosti a bizonytalanságod akkor le fog rántani még pár ezerrel "szűztörés" extra felárral, de amúgy semmivel sem kapsz más "szolgáltatást" mintha nem szűzen mennél. Egyébként meg, ha képes vagy belőle erőt meríteni hogy valami minimális önbizalmad legyen akkor talán még hasznos is lehet. Kezd azzal az önbizalom-növelésed a gátlásaid feloldását, hogy felhívsz egy prostit anonim oldalon történő kérdezgetés helyett.
2021. júl. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonymousreview60 ***** válasza:
100%

#3-hoz még:

Én voltam prostinál először. Volt behatolás stb. ejakuláció, de lankadtam, kézzel rásegítettem. Vaginában, de nem csak a vaginától volt ejakuláció. Emiatt nem tekintem csak de facto szüzességelvesztésnek. Pszichikailag az maradtam, és nem használt a dolog nekem. Évekkel később egy nemfizetős csajjal veszítettem el. Az segítette.

2021. júl. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
40%
Veszteni valód nincs. Ha meg lesz barátnőd, elhallgatod ezt a kis részletet.
2021. júl. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonymousreview60 ***** válasza:

(Lényegében) ugyanez a kérdés szerepel itt:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..

2021. júl. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!