Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért nem élvezem a szexet,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem élvezem a szexet, ha csupasz?

Figyelt kérdés
Amikor leszőrtelenítem magam nem élvezem utána szexet, nem nedvesedek be és fura színű folyásom lesz szex közben. De csak akkor amikor teljesen lecsupaszítom. Ha kicsit megnől a szőr akkor semmi gond nincs:S Mitől lehet?
2008. dec. 9. 09:44
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
bocs, de szerintem ezt bebeszeled magadnak, a kettonek nincs koze egymashoz. Ha igy erzed, akkor ne borotvald, ennyi.
2008. dec. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%

A 2 dolog tényleg nem függ össze....verd ki ezt a fejedből és menni fog, és ha számodra kényelmetlen csupasznak lenni, hát akkor ne szőrtelenits teljesen.

Az emebr sok mindent képes bebeszélni magának....engedd el amgad és ne görcsölj ilyesmin.


KEYLA

2008. dec. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszike! :)
2008. dec. 9. 13:07
 4/6 anonim ***** válasza:

Azért ez így nem igaz hogy csak bebeszéled...lehet pl. hogy a bőröd begyullad ezért nem élvezed a szexet, és ha nincs szőr akkor a bőr nehezebben szellőzik(jobban rátapad a bugyi)és ez fertőzések kialakulásához vezethet...(ha elég érzékey vagy..)

Ha kényelmetlen ne borotváld, ja és mindig használj intimlemosot, az is sokat véd a fertőzések ellen...

Amugy nekem is gondjaim vannak ha csupasz..ugyh nem is szoktam leborotválni..

2008. dec. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2008. dec. 9. 21:16
 6/6 anonim ***** válasza:
Összefüggésben lehet a kettő, szőt nélkül sokkal több begatív ingernek van kitéve a nemiszerv. Szerintem a hüvely körül ne borotváld, de ha zavar a szőr, esetleg igénytelennek érzed akkor csak a szeméremdobról távolítsd el. És igen az intimlemosó fontos, ha valaki érzékenyebb.
2008. dec. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!