Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Észrevenném, ha az óvszer...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Észrevenném, ha az óvszer bent maradt volna a hüvelyembe? Lenne folyásom, vagy bármely más tünet? Illetve a méhbe ugye nem tud feljutni, becsúszni sehogysem?

Figyelt kérdés
Nem találtuk a gumit a panzióban ahol szeretkeztünk. Nem kioktatást és ironikus "válaszokat" szeretnék, hanem segítséget. Köszönöm annak, aki ezt megteszi. Pár napja történt és nem tudok megnyugodni, hogy nem-e fentebb van "valahol", azért nem találom.
2021. júl. 12. 12:42
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Kis helyet foglal, rugalmas, síkos, nem irritáló anyagból készült. Elvileg simán ellehet odabent egy darabig. Nem hiszem, hogy bajod lenne tőle (a terhességi kockázattól eltekintve), de ha nagyon aggódsz, menj el nőgyógyászhoz.
2021. júl. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
(Még valami: nem akarok gyanút ébreszteni benned a barátoddal/partnereddel szemben, de létezik olyan is, hogy a férfi szex közben a saját élvezete kedvéért, a nő tudta nélkül leveszi az óvszert. Angolul ezt 'stealthing'-nek nevezik, és szexuális visszaélésnek, tkp. nemi erőszaknak számít.)
2021. júl. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen hogy szóltál, ezt nem tudtam. A gyanú így sajnos még jobban erősebb, hogy valami "biceg" a történetben.
2021. júl. 14. 22:22
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Magyarul ezt az egy cikket találtam róla:

[link]

2021. júl. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos biceg is. Férfiként elképzelhetetlennek tartom, hogy ne tűnjön fel tüstént, hogy az egyik pillanatban még fent van az óvszer, a következőben pedig "hopp, nincs sehol! hova lett?".
2021. júl. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Mi is jártunk hasonloan. Csak nálunk a gumi szó szerint ketté szakadt. És azonnal ereztük, kb egy perc ocsúdás után, hogy sokkal kellemesebb! Meg is néztem, és láttam nincs meg a teteje. Szerencsére, a lány, elment a mosdóba, mert nyilvanvaló volt, hogy benne maradt és kiszedte.
2021. júl. 15. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Az, hogy egy férfi ne tudja, hogy hova lett az óvszer, de ne is nagyon érdekelje, hát még így nem jártam. Azt hiszem "ünnepélyesen" véget is vetek ennek a kapcsolatnak.
2021. júl. 15. 08:38
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

Jól teszed.

Egyébként több cikk is olvasható magyarul a stealthing-ről, csak a kereséshez hozzá kell adni az 'óvszer' szót.

[link]

[link]

2021. júl. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

Ennek már vagy két hete és most kérdezed? Jesszus.

Na mindegy.

A tampont sem lehet érezni, ha ügyesen van fehelyezve. Magt az óvszert sem biztos, hogy éreznéd, hogy bent maradt. Viszont én jártam így, hogy lyukas volt az óvszer és lecsúszott aktus közben és bennem maradt, de mi mindketten éreztük, hogy valami nem oké. Fura érzés volt. Egyből megis néztük. Én nem birtam volna kiszedni magamak, mert elég magasan felcsúszott, de párom a hosszú ujjaival elérte és megszabaditott tőle. A méhbe nem tudna bejuti, amiatt nem kell aggódni. Szerintem, ha benned maradt, midenképp éreznéd az ujjaidal, még ha kiszedni nem is sikerül.

2021. júl. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Nem, a párom van két hétig külföldön ez pár napos dolog volt. Köszönöm szépen a választ.
2021. júl. 15. 16:28
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!