Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogy tudnék ellazulni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék ellazulni?

Figyelt kérdés
Sajnos nem mindig tudok rendesen ellazulni szex előtt... mindig nagyon sokáig tart az előjáték is (volt már hogy 1 óráig is elhúzódott mert nagyon élvezzük:P) és mind a 2 en nagyon felizgulunk. de valahogy ha jobban belemelegedünk mindig száraz vagyok ott lent és nem, tudom elengedni magam, kicsit olyan feszült vagyok és nem tudom élvezni amit a barátom csinál velem(ezért szinte nem is nagyon volt még orgazmusom sajnos:()
2007. dec. 25. 17:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én mindíg nedves vagyok,mégsincs orgazmusom :( Gndolj ara,hogy milyen jó a barátoddal.Vagy esetleg végezz önkielégítést,és közben gondolj a barátodra.Majd szex közben gondolj arra az érzésre,amikor maszturbálsz,és akkor hátha sikerül.Sok szerencsét!
2007. dec. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Miközben benned van, a csiklódat ingereld.... Vagy miután elment mond neki szexin: " Most én jövök " És a fejét told a ... oda... :)
2007. dec. 26. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
ha nem vagy elég nedves sokat segíthet a síkosító is, a vizes alapú, durex vagy valami más, és az előjáték vagy már a szex közben gondolj arra, milyen jó volt máskor vagy amikor izgatott, és a külvilágot meg más gondolatokat próbálj kizárni, tudom nem mindig megy, azért sok sikert
2007. dec. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!