Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha fantasztikusan élvezi az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha fantasztikusan élvezi az orális szexet, hogy izgassam még jobban fel?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem kényeztetni a barátomat. Ő azt mondja hogy fantasztikusan megy nekem az orális szex... de hogy tudnám még jobbá, élvezetesebbé tenni??

A másik kérdésem pedig az lenne, hogy azt vettem észre hogy nagyon szereti ha a hasát simogatom, puszilgatom és nagyon felizgul tőle...Hogyan tudnám még ezen a területen jobban kényeztetni?


2007. dec. 25. 17:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez nálunk is működik:puszilgasd az egész mellkasát,nekünk bevált.Esetleg kezd el neki verni(bocsi a kifejezésért).Sztem be fog jönni!Hajrá!
2007. dec. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
98%

A férfiak heréje is érzékeny. Orális szex alatt ne feledkezz meg róluk. Simizheted, sőt szájjal is kényeztetheted.

Érzékeny a prosztatájuk is. A herék mögött, az úgynevezett gát-tájékon tudod ingerelni, kicsit erősebb simizéssel, masszírozással.

Azon kívül sok pasinak érzékeny a popsija. Akár ott is simizheted orál közben. Sőt ha nem idegenkedtek tőle, akár meg is ujjazhatod neki. Belülről sokkal inkább ingerelhető a prosztata, mint kívülről.

2007. dec. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát érdemes lenne a hasán és különösen a köldökén hosszabban elidőznöd, pl: hasát csokolgatva, harapdálva, a köldökét az ujjaiddal és körmeiddel izgatva. A köldök nyalás is kifejezetten izgató!
2010. márc. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!