Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nem tudom mi az oka annak,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mi az oka annak, hogy a barátommal az első időkben többet foglalkozott a testemmel jobban kényeztetett, viszont most csak a megszokott közösüléssel meg van elégedve. Én nem értem ezt miért van ez?

Figyelt kérdés
2008. dec. 8. 21:39
 1/3 anonim válasza:
80%
Ne haragudj de szerintem egy kicsit megunt. Lehet ha változatosabban élnétek a szexuális életeteket akkor jobban felcsillanna a szeme. Lepd meg egy két új ötlettel. Pl.: mássz rá olyan helyen ahol még nem csináltátok...
2008. dec. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez 'normális' valahol. Azért emeltem ki a normálist, mert nem éppen ez a jó szó rá, de sz'al arra gondolok, hogy ettől még nem kell kétségbe esned, hiszen ami új az mindig elvarázsol bennünket és egy x ideig rá vagyunk kattanva, aztán persze óhatatlanul megszokottá válik. De attól még biztos ugyanúgy szereti a testedet a barátod. Meg ezer más dolog is közrejátszhat abban, h nem olyan kiterjedt a szexuális igénye jelenleg, pl. fáradt, sok gondja van, bla bla. De sztem ez csak időszakos, aztán ugyis jön majd a köv. periódus, amikor megint intenzívebb lesz köztetek a dolog. Viszont az előző válaszoló tanácsát megfogadhatod, biztos nem lesz ellenére :P
2008. dec. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem meg ezt tole kellene megkerdezned, mert mi ugyan honnan a fenebol tudjuk, hogy a baratod miert nem kenyeztet teged ugy ahogy regen szokottt.
2008. dec. 9. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!