Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért érzek égető érzést szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzek égető érzést szex közben és után?

Figyelt kérdés
2008. dec. 8. 21:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom neked miért volt, de azt tudom, hogy nekem ez kisebb gombásodásom volt. Ekkor vettem elő a canesten kúpot és krémet. Már egyszeri használat után elmúlt. A kettő együtt hatásosabb.
2008. dec. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
persze ha gombásodásról van szó mindenképp menj el előtte dokihoz ne kezeld magad otthon házilag semmiképp! de ha gombásodás akkor vannak más tünetek is nem csak az égető érzés ha gombás fertőzés akkor egy idő után már fájni is fog az együtt lét a pároddal és húgyúti fertőzést is kaphatsz szóval nem szabad elviccelni a dolgot! Fájdalmas tud lenni sajnos!
2008. dec. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Volt egyszer egy pasim. Valahogy nem passzoltak össze a Ph-ink ... :S ennyi...
2008. dec. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!