Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan lehet 1 óra hosszáig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet 1 óra hosszáig szeretkezni? Ugy hogy nem mész el: Én a barátnőmmel kb 25 percig szeretkezünk az jó?

Figyelt kérdés
2008. dec. 8. 20:47
 1/7 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem akár 5 perc is csodálatos lehet. Nem kell órákig szeretkezni, hogy az csodás legyen. 25 perc fantasztikus, hidd el.

Mi is szoktunk 25 percet, 30-at és a szülinapom alkalmából maratonit szeretkeztünk, 1,5 óra, de akkor már a párom teljesen kész volt :)De szerintem fontosabb az hogy együtt vagytok és akár 5 vagy 25 perc, is legyen az együttlét, az a fontosabb, hogy szeretitek egymást.

2008. dec. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%

speciel, én nem szeretem a túl hosszú szexet... az már túlhajszolt nekem, és a barátom is hálaégnek így van ezzel... maga a szex, közösülés negyedóra körüli szokott lenni..vagy kicsit hosszabb.. valamennyivel rövidebb... de az előjáték se több órás nálunk:D csak annyi, amennyit kívánunk:P ez változóbb, fél óra körüli, átlagban... úgyh mi nem töltünk órákat a szexszel :) nekünk így kielégítő, szenvedélyes, és szenzációs, de mindenki más


16/l

2008. dec. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
persze, hogy jó, sok lányak bőven elég annyi. Paolo Coelho szerint maga az aktus átlagosan 11 percig tart. Az én párom, ha szépen kérném biztos birná egy órán keresztül is, de általában maga az aktus 20 percnél nem szokott több lenni. Szex közben amúgyis összemosódik az idő:)
2008. dec. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Az első kérdésre senki nem válaszol?

Mi úgy szoktuk a párommal, amikor érezzük ,hogy majdnem ott vagyunk, megállunk, lassítunk, ritmust váltunk, pózt cserélünk, csak, hogy még ne menjünk és tovább tudjuk folytatni. Amikor úgy érezzük, hogy most kb. egyszerre menne a dolog, jelezzük. A második kérdésre pedig: Ha mindkettőtöknek jó volt, akkor jó!

2008. dec. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Gyakorlat kérdése, tapasztaltabb hím társainkkal egyetemben, azért már képesek vagyunk odafigyelni magunkra és a partnerünkre is.

És tudjuk szabályozni a gerjedelmünket. ;)

2008. dec. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Srapnel ***** válasza:
52%

Soha nem lenne befizetve a gázszámla, kitakarítva a konyha, kiteregetve a ruha, stb., ha minden nap másfél óráig dörzsölnénk a nyálkahártyákat.


Nem az időtartam a fontos, hanem hogy nagyjából ugyanannyi kelljen mindkettőnek. Ennyi az egész, mert nem túl jó a nőnek az, ha elmegy 10 perc alatt, aztán még 50 percig dörzsölik a már száradó hüvelyét.

2008. dec. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az alkohol igencsak meg tudja nyújtani az együttléteket :P bár ez is egyénfüggő. Egyik barátom ittasan képtelen bármire is. Nálam pont fordítva van :) Ilyenkor csak úgy repülnek az órák :P
2008. dec. 10. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!