Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mért nem tudok elmenni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért nem tudok elmenni?

Figyelt kérdés

Már igen sokszor lefeküdtem a barátommal, nagyon szeretjük egymást és ő mindent megtesz nekem hogy jó legyen...

Persze mindig jó, de nem mindig megyek el, szinte sosem...

Már többször volt hogy úgy éreztem hogy "na most..." de mégsem:/ Mitől lehet ez? Pedig egyáltalán nem csak azért csinálunk akármit is hogy "na most elmegyek" hanem élvezetből, de azért mégis hiányzik valami:/


2007. dec. 25. 01:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én csak azt tudom tanácsolni,hogy ne rágódj rajta, mert minnél jobban szeretnéd, hogy orgazmusod legyen, annál biztosabb, hogy akkor nem lesz!Én is voltam így, hogy szex közben is csak arra gondoltam, de addig soha nem sikerült! Aztán egyszer kikapcsoltam az agyam, és csak élveztem a szexet és akkor sikerült. Írtad, hogy pedig élvezetből csináljátok, mégsem tudsz elmenni, de hidd a tudatod alatt valahol szex közben is csak az jár a fejedben, hogy mikor élvezel el te is!

A póz sem mindegy! Pl. ha lovagló pózban vagytok, akkor dőlj egy picit előre és támaszkodj meg a kezeddel a barátod vállánál( ez azért is jó, mert a melleidet is tudja cirógatni a szájával), a combjaidat szorítsd a csípőjéhez, és csak a csípőd járjon előre-hátra! A csiklódnak így elég nagy stimulációban lesz része és tuti orgazmushoz vezet! A hüvelyi orazmus már nehezebb, de állítólag tanulható!

2007. dec. 25. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

igaza van az elöttem szolonak

tényleg kapcsolj ki ne foglalkozz azzal h elélvezel e vagy sem csak élvezd és alöbb utobb sikerülni fog

állitolag h közben izgatva van a csiklo akkor konyeben el lehet érni a hüvelyi orgazmust

2007. dec. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az első hozzászólóval, ennél jobban szerintem én sem tudtam volna megfogalmazni a véleményemet! Amúgy a hüveliy orgazmus ténylegtanulható, meg ugye a sok gyakorlás, a póz, amiről a föntiekben szó volt, pl nagyon jó a hüvelyi orgazmus érdekében!
2007. dec. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
87%

az orgazmus, csak hab a tortán anélkül is lehet élvezni a szex-et.

a fiúknál is úgyanez, nem törvényszerű a ejakuláció sőt..

ez amit problémává tettél csakis saját magad tudod NEM problémává tenni..

mi az amiből most nincs neked elég? a türelemből azaz mire tanit ez a helyzet most téged? a türelemre

tehát legyél türelmes, gyakorold hogy átadhasd magad a partnerednek, mint testileg és lelkileg

és az idő majd meghozza a várt sikert!

türelmet kivánok neked!

2007. dec. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
81%
Használj vibrátort... és keresd meg hogy merre jó... Na arra menjen a barátod is...
2007. dec. 26. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
az orgazmus egy olyan dolog amit tanulni kell, sok gyakorlás kell hozzá :) és egyébként midenkinél változó, hogy mikor sikerül neki, nekem pl 1 év rendszeres szexuális élet után sikerült először, és utánna sem mindig, sokat segíthet a hüvelytorna, neked is jó és a partnerednek is, legalábbis az én pasim szereti :) szóval amikor benned van próbáld a hüvely izmaidat összehúzni és elengedni, először fura lesz és nem biztos, hogy menni fog, én is így voltam, gyakorolni kell és meghozza az eredményt, később már jól tudod használni és segít az orgazmusban is
2007. dec. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!