Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan lehet hüvelyi orgazmust...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet hüvelyi orgazmust elérni? Hogyan lehet még élvezetesebbé tenni az együttlétet? (Tudom, hogy nem minden nő képes hüvelyi orgazmust elérni. )

Figyelt kérdés
Kezdő vagyok. 5-6 pózban (kutya, lovagló, misszionárius...) próbálkoztunk, de egyikben sem érzetem semmi különöset :( A csiklóingerléssel meg problémáim vannak egy idő után (annyira fájni kezd, hogy inkább szenvedés, mint élvezet).
2008. dec. 7. 21:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Fáj, ha ingerlik a csiklódat? Hogyan szokta ingerelni a párod? Mert lehet, hogy túl durván/túl ersen dörzsöli, és azért fáj. A csiklóval nagyon finoman kell bánni, a legfinomabb érintésekre reagál a legintenzívebben. Azért is fájhat, mert túl száraz, ez esetben nyállal ill. síkosítóval nedvesítsétek be. A hüvelyi orgazmusra nem szabad rágöcsölni, mert akkor tuti nem éred el. ne arra koncentrálj, hogy elélvezz, próbált élvezni magát az együttlétet, hogy az általad szeretett férfi benned van, stb. Az hogy milyen pozíciókban lehet elérni az orgazmust, mindenkinél más. Nekem pl. a misszionárius vált be. Pettinggel hogy álltok, mennyire mélyedtetek bele?
2008. dec. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Eddig sosem volt gond a csiklóingerléssel. De tegnap...uhhh... Kézzel ritkán izgatja, inkább a nyelvével. Most viszont hozzáérni sem lehet, annyira fáj. Lehet inkább az volt a baj, hogy hosszasan izgatta(?). A nedvességre mindig figyelünk, azzal nem lehet gond. Tegnap valahogy az ujjazást sem élveztem. Ott is fájdalmat éreztem.Valamivel több mint 3 hónap petting előzte meg az első együttlétünket, így azt gondolom, azért volt időnk kiismerni egymás testét, különösen, hogy mindent meg tudunk beszélni és teljesen nyitottak vagyunk egymás között.

Lehet lelki oka a problémáimnak?A kapcsolatunknak majdnem vége lett, de megpróbáljuk helyrehozni a dolgot. Lehet, hogy tudat alatt emiatt nem tudtam élvezni az együttlétet és éreztem fájdalmat?

2008. dec. 7. 22:00
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A fájdalom pár napon (rosszabb esetben 1-2 héten) belül elmúlik, de a túl hosszú ideig tartó simogatáson kívül biztos más okai is vannak (stressz stb), azokat kéne megszüntetni!
2008. dec. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
próbáld meg misszionáriusnál felhúzni a lábad.. akár a barátod válla fölé, amennyire megy:D és tehetesz a feneked alá egy-két párnát, ami megemeli, a fejeddel ne legyen egy szinten.. ezzel fokozhatod a g-pont ingerlést:)
2008. dec. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! Várom a további ötleteket!
2008. dec. 8. 16:52




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!