Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Menses közben is lehet szeretk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menses közben is lehet szeretkezni?

Figyelt kérdés

Ma jött meg és holnap feljön a barátom és le akarok feküdni vele...így is lehet?

Vagy így nem megy el a szextől a kedve ha én vérzek ott össze-vissza?? :S


2008. dec. 7. 15:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
az én páromnak nem ment el a kedve töle!!!!!!!!!de az attól függ hogy mennyire vérzel!kérdezd meg töle hogy mit szolna hozzá!de mi csak ugy szoktuk csinálni hogy ö van felül és akkor biztos nem lesz olyan az ágy!!!
2008. dec. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Fiúk nektek mi a vélaményetek? Nektek lenne így kedvetek csinálni??
2008. dec. 7. 16:16
 3/11 anonim válasza:
76%
Háát. Nem lenne jó ha én is véres lennék.
2008. dec. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
69%

Beszéld meg a sráccal. Van akit egyenesen izgat, van aki a gondolattól is rosszul lesz.


Ha összejön:

-sötét törölköző alátok

-bekészített zsepi, törlőkendő

-nagyobb odafigyelés a tisztaságra

-óvszer (javallott)


Ha nem jön össze:

-petting (tamponnal ideális)

-romantika és összebújás


A következő kérdésed kiírása előtt:

-kereső

2008. dec. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
54%

Engem van amikor izgat, van amikor nem. De alapjában véve nem a legizgatóbb dolog, az íze, illata is más, ami azért nekem fontos, mert imádom szájjal kényeztetni :)

Zuhanyzás közben próbáljátok, olyankor elmossa a víz. De midnenképp beszéljétek meg előtte, hogy így szeretné-e.

2008. dec. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
53%
én nem bírom a vért ugyh sztem elájulnék...de ha mégis menne, akkor mindenképp gumiban!!!!!!!!!!!!!!
2008. dec. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Az én párom nagyon nem bírná... ha megvan, és elmúlik, utána is kell még várni 1-2 napot, hogy biztos lehessen benne, hogy elmúlt, és csak utána szeretkezünk...

ezt szoktuk orál-hétnek nevezni :) mert ilyenkor általában csak ő van kényeztetve. de tegnap például kivételesen én is elmentem, (most nekem is megvan) csókolgatta a melleimet, én pedig kényeztettem magam... nagyon izgató volt nekem is, neki is... :)

2008. dec. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát mivel én 3 hónapja vok együtt barátnőmmel és még nem volt semmi így ha most felajánlaná ezt a lehetőséget valahogy nem zavarna a dolog:)
2008. dec. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Mikor összejöttem a barátnőmmel, akkor az első hónapban azt a néhány napot kihagytuk. Nem miattam, hanem miatta. Aztán szépen megbeszéltük, hogy engem nem zavar. Még nekem kellett őt meggyőzni, mert félt szegény, hogy undorítónak fogom találni. Pedig nem. De másnál lehet, hogy máshogy van. Meg kell beszélni, ilyen egyszerű.
2008. dec. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

A párommal szeretnénk gyermeket,ma megjött neki,benneélveztem el és onnantol fogva erősebblett a vérzése helyes ez?lehet okunk az örömre?

sikerülhet ilyenkor a termékenyűlés??

2008. dec. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!