Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért élvez el nagyon nehezen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért élvez el nagyon nehezen a barátom?

Figyelt kérdés

Barátom elég nehezen élvez el. Szedek gyógyszert, tehát nem azzal van a gond, hogy gumi miatt kevesebbet érezne. Előfordul, hogy kézzel kell rásegítenie, mert a hüvelyemben csak nagyritkán sikerül, ha kb egy hétig nem vagyunk együtt.

Olyan is előfordult, hogy azt mondta, egyszerűen nem megy.


Beszéltem vele róla, azt mondta nem miattam van, szeret, és kíván is, csak ha fáradt, akkor nem sikerül neki.


Kérlek ne azt írjátok, hogy keressek mást, mert nagyon szeretjük egymást, eddig lelkileg tőle kaptam a legtöbbet, mindig meglep, tudom, hogy szeret, de a szexben ez a probléma.


Mivel izgassam fel nagyon?


2008. dec. 7. 10:34
 1/7 A kérdező kommentje:
Rengeteg szexuális álmát teljesítettem eddig: combfix, análisan is kipróbáltak, az nekem is tetszett, különböző helyek, pózok, szexi fehérnemű stb
2008. dec. 7. 10:35
 2/7 A kérdező kommentje:

Segítsetek lécci :(

20 évesek vagyunk

2008. dec. 7. 11:19
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem lehet hogy nagyon koncentrál, teljesen rád figyel, nem engedi el magát. Próbáld meg hogy rápattansz lovaglóban, mondod neki hogy ne csináljon semmit, élvezze.

Ha magának csinálja akkor is nehéz?

2008. dec. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Van hogy könnyen megy neki kézzel, de van hogy nehezen.

Lehet hogy ez a baj, hogy nagyon koncentrál, és nem engedi el magát.

Múltkor pl mondtam neki, hogy feküdjön le, ne gondoljon semmire, csukja be a szemét, én meg addig orálisan elégítem ki, utána pattantam rá, de ha sikerül neki az misszionárius pózban történik meg.


Amikor meg orgazmusa van, percekig nem tud megmozdulni, magához sem tér :)

2008. dec. 7. 11:30
 5/7 anonim ***** válasza:
Megmondta, hogy miért van. Amúgy ha sokáig nem vagyok együtt bnőmmel, nekem is nehezen megy.
2008. dec. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

De én szeretnék segíteni neki. Szeretném ha neki is nagyon jó lenne.

De lehet hogy ez a baj, hogy görcsölünk, hogy a másiknak minél jobb legyen

2008. dec. 7. 12:09
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem jó neki, ne görcsöljetek, élvezzétek az egyóttlétet mind a ketten. Hisz azért van.
2008. dec. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!