Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Valami jo EXTREM hely a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami jo EXTREM hely a szexhez, pl. : lift. Tudtok ilyeneket?

Figyelt kérdés
minel tobbet lecci..... es a wc-t, meg a termeszetet ne nagyon irjatok, az mar lejart lemez
2008. dec. 6. 23:59
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Ami említésre méltó, és még nem írták előttem, az nekünk a munkahelyemen a saját íróasztalom teteje volt, mikor egyszer 8ig túlóráztam és a férjem értem jött.

Másnap nem tudták a kollégák, min vigyorgok :)

2008. dec. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%

Olyat nevettem :)))

Kiegészithetem? (:


Erdőben, öltözőkben, erkélyen minimum a 3. emeletin, szavazófülkében, garázsban (senki nem irta :D ), fán :D, szőlősorok közt 10 perceset :D,ablakban lehetőleg forgalmas utcára nézőt, spájzban :D, állatkertben, mozgássérült mosdóban a vasutállomáson ;-)


Szűz vagyok (:

2008. dec. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Botanikus kert, csepkőbarlang, sóbánya, kúria, kastélyszálló, Bazilika :D
2008. dec. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim válasza:
Temetőben már csináltam, de soha többet... Jött egy részeg fazon át a temetőn, és tőlünk pár méterre kezdett rókákat dobálni, meg szidalmazni a haverjait, akik leitatták... Nem ajánlom. Viszont fesztiválokon mások sátra nagyon jóóó :) Csak előtte tartsatok egy röpke terepszemlét, nehogy egy kétmázsás gorilla odujába bújjatok!
2009. máj. 12. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
konyha? wéce? nagymama ágya?
2009. jún. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:
Hát figyelj.... ha nagyon extrém helyet akarsz, menj építkezésre. Biztos van ott egy talicska. vagy biztos van otthon nálatok is. o.O xD Közbe még el is viheted vhova a csajt. XDDDDD Csak aztán fel ne borísd a csajt..
2010. jún. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:

bocs a szóismétlésért. :D



T_a_l_i_c_s_k_a 4ever XDDDD

2010. jún. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!