Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy már nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy már nem olyan jó a szex?

Figyelt kérdés
A barátommal fél éve vagyunk együtt és nem rég lefeküdtünk. Nagyon nagyon jó volt:) mindkettőnknek egy életre szóló élmény volt:$:) azóta lefeküdtünk 2x, de egyik sem volt olyan jó, mint elsőre... mitől van ez? nem inkább fordítva kéne lennie? hogy az első rossz, mert izgulunk, és egyre jobban belejövünk? legalább is az én részemről sajnos úgy van, hogy az utolsó kettőt egyáltalán nem élveztem annyira mint az elsőt:(:( miért van ez?? pedig a barátomat ugyanúgy imádom, nem is vesztünk össze, jól megvagyunk... talán az a gond, hogy nem vártunk 1-2 napnál többet? ha kis időt várnánk két aktus között, akkor jobb lenne?
2008. dec. 6. 17:58
 1/3 A kérdező kommentje:
kis időt = kicsit több időt, bocsi:P
2008. dec. 6. 17:59
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia igen várni kell úgy 2-3 napot szerintem mert úgy jobban kilesztek éhezve egymásra:) de nyugalom lesz még ugyanolyan jó sőt jobb is szerintem szóval ne add fel de azért nem kell túlzásba vinni szóval szerintem ugy jó ha vártok 2-3 napot vagy 1 hetet utána már nagyon kilesztek éhezve egymásra:)
2008. dec. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Srapnel ***** válasza:
Szerintem nem az a lényeg most, hogy mennyit várjatok kettő között. Természetes, ha nem minden aktus 100%-os, szinte mindentől függ, hogy melyik lesz nagyon jó. Lehet, az nem a megfelelő időpont volt, vagy nem voltatok az ideális állapotban belül, tudat alatt, bioritmusban, stb.
2008. dec. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!