Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért dugja edesanyám a fejét...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért dugja edesanyám a fejét homokba? Másfél év után is tabuként kezeli a párkapcsolatomat s a "szex"-et is mint témát

Figyelt kérdés
Nem vagyok már kisgyerek, 18 éves vagyok. másfél éve mindjárt hogy együtt vagyok a párommal. édesanyám már a kezdetektől úgy kezeli ezt az egészet mint valamit amiről nem kell, vagy fölösleges beszélni. közben meg állandóan hangoztatja, hogy én az "ő kicsi lánya" vagyok...és hogy "maradjak az még sokáig.." egyszer megemlitette hogy szóljak ha valami kérdésem van, de nem lehet vele beszélni, vagy leordit, vagy kioszt, vagy "nem nekem való"...másfél év után azt hiszi még egymás kezét fogjuk? vagy nemtudom...a nyárom elmentem sátorozni, de úgy hogy előtte megkaptam a lelkidumát, majd közöltem ha megakarok tenni valamit megteszem ha a tudta nélkül megakarom...most indulok külföldre a barátommal és megint az a téma hogy "vigyázzak magamra..."(vagyis hogy mit teszek a párommal) nem akarok gyereket, tisztában vagyok a dolgokkal, felelősségtudatom is van jócskán...több mint egy évet várt rám a párom...de könyörgöm nem vagyok kisgyerek. hogy változtassak a hozzáállásán?
2008. dec. 6. 15:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk egy az egyben ez volt:D a kor a várakozó idő minden stimmel:D.Én egyszerűen megmondtam neki egy ilyen kosztásakor hogy mégis mit gondol?Már 18 vagyok és másfél éve járunk...ennyi elég volt..leesett az álla ,persze azóta is hallgathatom, hogy ezt bezzeg megtanultam...mosogatni meg nem szeretekxD
2008. dec. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
:)) kosz
2008. dec. 6. 22:02
 3/4 A kérdező kommentje:
mondjuk en mosgatok:P
2008. dec. 6. 22:03
 4/4 anonim ***** válasza:

Akár én is kiirhattam volna ezt a kérdést, bár számomra ez nem probléma.

Anyámra nem tartozik a szexuális életem. Kérdéseim sincsenek, de ha mégis felmerül valami, akkor megbeszélem a párommal, nőgyógyászommal, esetleg interneten utána nézek

Anyám tud a páromról, sőt jóban is vannak, tudja, hogy szeretkezni is szoktunk, azt is tudja mivel védekezünk, de ezentúl nem sok köze van hozzá.

2008. dec. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!