Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nincs orgazmusom ez mitől lehet?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs orgazmusom ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
2hónapja vesztettem el a szüzességem és azóta rendszeres a sexuális kapcsolatunk a barátommal de még egyszer sem volt orgazmusom nem az,hogy nem jó a sex vele mert tényéleg élvezem is csak nem megyek el.ez azért is rossz,mert utánna neki mindig rossz kedve van,hogy én már megint nem mentem el.pedig ő tényéeg mindent megpróbál,tapasztalt is meg minden.ennek mi lehet az oka??kérlek segítsetek,mert félek hogy ez akár a kapcsolatunkra is rámehet,+játszani az orgazmust meg nem akarom
2008. dec. 6. 14:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ha tudod, hogy egy nőt hol kell izgatni h orgazmusa legyen, akkor nem tudom mi a probléma. Csikló, vagy olyan pózt keresni ami a G pontodat ingerli. Vagy szerinted mit tudunk tanácsolni? Megnyomsz magadon 2 akkupunktúrás pontot és onnantól minden ok?
2008. dec. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szoktál masztizni és elmész akkor? mert ha igen akkor tudsz segíteni a párodnak ,hogy mit csináljon hogyan csinálja és persze ne stresszelj rá.. lazulj el és menni fog.
2008. dec. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
igen szoktam és olyankor eltudok menni.hát remélem h menni fog:)
2008. dec. 6. 15:36
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Na igen, ez az amit sokan nem hisznek el, -mármint a férfiak- hogy egy nőnek nem sikerül csak úgy egyszerűen az orgazmus. De gondolom, te igen fiatalka vagy még, és ha két hónapja élsz csak nemi életet, akkor ne csodálkozz, hogy még nem sikerült. A nőknek ez egy tanulási folyamat, nem jön úgy magától, mint a férfiaknak. Sokaknak csak évek múltán sikerül, és bizony vannak, akiknek sohasem.
2008. dec. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nallunk is ez a gond.. 2napja tettem fel egy kerdest: "velem van a gond vagy vele" cimmel... erdemes atnezd szerintem hasznodra lesz.
2008. dec. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bocsi helyesbitek.. ez a pontos cim:" Van egy baratnom akivel 1honapja jarok. Szeretjuk egymast nagyon mondhatni hogy szerelmesek vagyunk, mindennap talalkozunk ... "
2008. dec. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!