Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért nincs étvágyam a sexre?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs étvágyam a sexre?

Figyelt kérdés
A barátommal két éve vagyunk együtt, nagyon jó vele minden, de mostanában nem kívánom,mi lehet az oka és hogyan váltztathatnék rajta?Nem szedek fogamzásgátlót.
2008. dec. 6. 12:11
 1/8 anonim ***** válasza:
80%

Ha nem baj visszakérdezek. Előre is bocsi,hogy értelmes választ én nem adok neked.

Tehát miért jön el az az idő és legfőképpen a hölgyeknél,hogy már nem kívánjátok a szexet és mi férfiak kétségbeesettek leszünk emiatt,ugyanis oda az együttlét és a legtöbb esetben ilyenkor oda a házasság ,kapcsolat.

A feleségem is már több mint két éve nem nagyon akar szeretkezni. Mi három éve házasodtunk össze. Valahogy ti nők vagyis a legtöbbje lazán elvisel egy kapcsolatot szex nélkül és hagyjátok a párotokat szenvedni,de ha félrelép,akkor meg kívül tágasabbat mondtok ilyenkor. Tudod milyen pocsék ez a férfinak,hogy nincsen semmi? És az a baj,hogy vannak olyan nők,akik ilyenkor lekezelően azt mondják a párjuknak,hogy őt a "farka"irányítja. Nem a férfiasság,hanem az ösztönök,vágyak irányítanak minket. Azért van egy kis külömbség.

Én nagyon szeretem a feleségemet és nem csalnám meg senkiért és senki kedvéért sem,de már nagyon unom,hogy havonta egyszer de legrosszabb esetben másfél két havonta szeretkezünk mert neki nincsen étvágya a szexhez. Ilyenkor persze megkérdezem,hogy akkor ezek szerint velem van a baj és nem csak a szexre kell fogni,de azt mondja semmi baj velem,de egyszerűen nincsen kedve. Van mikor megsajnál és kielégít kézzel és semmi egyéb pár perc alatt,hogy minél hamarabb végezzen,de viszont ezt sem értem egy nőben,hogy miért akar minél hamarabb túlesni mindenen,amikor a párja még szeretné élvezni?

Persze hiába irogatok én is ide a sok kérdésemmel és kapok ötletes válaszokat,de sajnos mégsem változik semmi. Tudomásul kellettt vennem,hogy a stexuális életünk a feleségemmel idelye korán meghalt.

2008. dec. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%

Még az első 12:35-ös válaszadó vagyok.

Én valahol megértem ,hogy fáradt egy nő,hiszen dolgozni,háztartást vezetni,esetleg gyereket nevelni nagy feladat és ráadásul a férjnek is megfelelni. De ez nem azt jelenti,hogy a párját egy nőnek félre kell dobni egy időre amíg vissza nem tér a nő régi énje. Mindenkinek vannak mély pontjai,de azért mégiscsak emberek vagyunk és csakis egymásra számíthatunk. A számítógépem nem ad szeretetet,a kocsim nem ad szeretetet! Csakis a feleségemre számíthatok mindenben és ő is rám számíthat mindenben. De valahogy a szex mégis hiányos,kevés lett. Én hiába akarom ha neki semmi kedve hozzá. És sajnos egyre több kapcsolatban a nők szép lassan eltolják maguktól a párjukat.

2008. dec. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%

Stressz kiszorítása és szexuálpszichológus. Tudom, hogy ez így vadul hangzik, de én bármire képes lennék azért, hogy ne menjen tönkre a (szexuális) életem...

(lány voltam:)

2008. dec. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%
én is 2 éve vagyok együtt a párommal és asonló cipőben járok....bár mi hetente 4-5x szeretkezünk abból max 1 az, amit én is igazán szeretnék, a többi pedig fájdalmat okoz, mivel nem nedvesedek be eléggé.Hűséges vagyok a páromhoz és imádom őt, és szexuálisan sem vonzott soha senki más, mióta együtt vagyunk... Én a baj okát abban látom, hogy míg a kapcsolat elején próbált tettekkel, izgatássla,csigázással rávenni a szexre, ahelyett most elvárja, hogy törvényszerűen fogjam magam esténként, szopjam le,nyalassam ki magam egy kicsit is üljek bele...bocs, ha vulgáris voltam de ez az igazság. Sokkal inkább felizgulnék, ha örömét lelné abban, hogy ő kezdeményezzen és minél jobban felcsigázzon szexuálisan, hogy utána már én akarjam jobban az egészet. Mikor egy ilyen előfordul, 100x jobban szoktam élvezni,és olyankor nőnek érzem magam...
2008. dec. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
59%

Ez sem konkrét válasz, de leírom ,hogy ne érezd magad egyedül.

Mi lassan egy éve vagyunk együtt, mostanra a találkozások száma lecsökkent heti 1-re,munka + egyebek miatt. Ez a heti egy foglalná magában a szexet. Én már kényszernek érzem szinte, mert szokásos a forgatókönyv, előjáték alig, néha szinte nem is figyel rám, meg zavaró az a tudat, h. "ma hullafáradtan is, de szexelni kell".

Megoldás: (neked is és nekem is) beszélni kell. Megbeszélni.

Mivel neked nem tudom mi lehet az oka, talán, ha egy ideig nem csinálnátok, lehet, hogy teljesen kiéheznél, és legközelebb rávetnéd magad.

2008. dec. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nekünk sincs időnk egymásra, most végzünk mindketten és távol lakunk egymástól.

Nem szoktam visszautasítani, szóval nem kényszer, időközben belejövök, de nem kívánom azelött.

Lehetne azért mert keveset vagyunk eggyütt?Dehát akkor ez ellenkezője kellene előforduljon.

2008. dec. 6. 15:22
 7/8 anonim ***** válasza:
Én csak azt tudnám javasolni, mint az eddigiek.... meg kell beszélni... az én barátom is néha elcseszi azzal h elvárja forgatókönyvszerűen, de az esetek 85/90%-ában addig izgat, csókolgat, suttog a fülembe dolgokat, míg én tépem le róla a ruhát..:P ez csak így működik egészségesen" " ^^ számomra
2008. dec. 7. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
mert a sexet nem enni kell :P
2008. dec. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!