Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Undorítónak tartom a nyalást,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Undorítónak tartom a nyalást, van így ezzel más is?

Figyelt kérdés
Férfi
2008. dec. 5. 16:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
86%
Nem tudom, én pl. alig várom, hogy "nyalhassak", szerintem nincs izgatóbb annál, mint szájjal kielégíteni a párunkat. De mindenkinek más az "ízlése", mindenféle téren, szóval eme nagy világon biztos vannak még úgy, mint te. 14/F (aki a korához képest nem olyan hülye, mint a többi)
2008. dec. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
40%
megértelek. szerintem is undorító, bár én nő vagyok. ) nincs ezzel semmi baj, ha valaki nem szereti, nem kell csinálni és kész. )
2008. dec. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Egy frissen mosott szőrtelenített nemiszervnek ellen lehet állni?:) Attól, hogy vannak még ebben társaid, nem biztos hogy a párod is örülni fog ennek.
2008. dec. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
90%
Nekem egy kicsit fura ez a vélemény. Ha az ember szeret valakit teljes szívéből, akkor hogy undorodhat annak a testétől? Én nagyon szomorú lennék, ha egy lány nem engedné.
2008. dec. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Egyik legjobb dolog a világon. :) De persze ha valakiben már rögzült, hogy az "undorító", akkor nem sokat lehet tenni.


Holott ha az ember betartja az alapvető higiéniát (ami ugye _alapvető_), akkor semmivel sem undorítóbb, mint a nyelves csók, ellenben sokkal finomabb.


De persze ha olyan nőt/lányt fog ki az ember, aki vagy nem ad a higiéniára, vagy valami egyéb oknál fogva rossz az íze/illata, az már persze másik kérdés. Előbbi problémát még viszonylag könnyű orvosolni, utóbbihoz már akár nőgyógyász is kellhet.


De ahogy mondták előttem is, ha nem szereti az ember, hát nem csinálja. Ennyi.

2008. dec. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
A 17:30as válaszolónak írnám, hogy egyáltalán nem így értette, aki előtte írt!XD Csak ő személy szerint nem érti, hogy ha vkit szeret és kíván, akkor hogy lehet undorodni a tesétől (vagyis egy részétől), ahogy ti meg azt nem értitek, hogy lehet nem undorodni az orális szextől. Egy szóval nem modnta, hogy kapd be tövig, nem tudom mért kell leszólni! Viccesek ezek a letámadások...:PXD
2008. dec. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
88%

Ha undorítónak tartod a nyalást, akkor undorítónak tartod a barátnődet is. Szerintem, ha valakit valóban szeretünk, nincs olyan porcikája, amit nem csókolnánk meg, ne kényeztetnék. De hát nem lehet mindenki egyforma.

Én személy szerint imádom csinálni. Ízek, illatok, finom meleg, meg hát mennyire élvezi.. :)

2008. dec. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
84%
Én nő vagyok, Te meg szerintem fiatal, és ki fogod ezt nőni. Ha tévedek, ne haragudj. Akkor viszont te se várd el a barátnődtöl, vagy az alkalmi csajodtól hogy orálisan kényeztessen. Az előttem szólokhoz hasonlóan énis furcsának találom, hogy valaki undorodik ettől, de hát minden ember különbözik...
2008. dec. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Nem tudom, még nem próbáltam, de szerintem nem lehet olyan rossz.

Megtudná valaki mondani, hogy milyen íze van? Hasonlít egyátalán valamire ?

2008. dec. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Szerntem a szexualis kultura is kozrejatszik,volt egy munkatarsnnom,aki azt mondta hogy akkor valt el a ferjetol amikor az azt kerte tole hogy szo*ja le,szerinte ez egy nagyon megalazo dolog volt.Egyebkent nem elitelendo,mindenki azt csinal a haloszobaban amit akar,szerintem csak az a furcsa ha te viszont elvarnad tole hogy szopogasson.
2008. dec. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!