Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A ferfiakat tenyleg a farkuk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ferfiakat tenyleg a farkuk iranyitja leginkabb?

Figyelt kérdés
Csak OSZINTE ffiak valaszoljanak!
2008. dec. 4. 21:39
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
68%
Nyilvánvaló, hiszen ezt meg lehet magyarázni. Biológiai okai vannak. Ha feláll a farok, akkor a vér az agyból leáramlik a bájdorongba, átadva annak az irányítást és azzal gondolkodunk a továbbiakban. De azok már nem lesznek túl magvas gondolatok.
2008. dec. 5. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
73%
Kislány!Egyet jegyezz meg egy életre!A férfi olyan mint a hal.Feje van,de a farka irányítja4
2008. dec. 5. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Bacsi! Megjegyeztem, koszi!
2008. dec. 5. 11:05
 14/19 anonim ***** válasza:
A farok csóválja...
2008. dec. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Régen rossz ha igen. :)
2008. dec. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
6%
ja a farkunk irányít minket férfiakat :P mit nekünk agy a farok találja ki a kocsikat az épületeket a a gameket a VIBRIT XD a telefont a GOLYÓS tollat:P simán:P a nők meg hülyék mert nincs farkuk?:P te tudod... am ez ugyvan: ha olyan helyzetbe áll fel ahol nem kellenek "magbas gondolatok" akk jönnek a makkos gondolatokXD 1értelmü:P hao lyan helyzetbe ahol nem ártana inkább a magvas:P akk nem pl nem álsz le kefélni az utca közepén sem suliba ha véletlenül a padtársad 1 kéjenc libaXD majd otthon meg..XD szal van amikor igen van amikor nem:P
2008. dec. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
NA, ERRE VAN EGY JÓ-ÉS IGAZ TÖRTÉNET: AZ ISTEN ADOTT A FÉRFIAKNAK FARKAT, ÉS ÉSZT IS! DE VÉRT CSAK ANNYIT ADOTT, HOGY EGYSZERRE CSAK EGY MŰKÖDHET!!!
2008. dec. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:

Engem általában az eszem irányít.

Ha van egy úgy lány vagy valami akkor meg általában a szívem, ha komoly...

De ha nem szeretem akkor a farkam ;)

2011. ápr. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

előző


am pont most jutott nekem is ez a kérdés az eszembe...

fűnyírás közben 10 perce XDD

2011. ápr. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!