Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiúk ti mit szerettek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti mit szerettek?

Figyelt kérdés

Lehetőleg csak fiúk írjanak!! Mit szerettek a legjobban?Milyen pózokat?Vagy esetleg v.mi extrém...???

Vagy esetleg hogyan kényeztessenek benneteket??

Szeretnék v.mi újat mutatni a barátomnak! ^^


2008. dec. 4. 20:10
 1/8 Srapnel ***** válasza:
83%

Mit szeretek a legjobban: aludni. Hasonfekve, de reggel háton fekve. Az extrém helyeket, mint pl. pályaudvar, erdő, kazánház, nem igazán szeretem, mert túl zajos és felébredek.


Szeretem a masszázst, miközben bensőségesen beszélgetnek velem.


Mutass neki decemberi gázszámlát, rohadt drága lett.

2008. dec. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
:DDD ez jó volt
2008. dec. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

De beteg vagy!! XDD De nembaj! Ez nagy volt...XDD

De a szexben? :P

2008. dec. 4. 20:36
 4/8 Srapnel ***** válasza:
93%

Köszi, mégis le lettem pontozva, sebaj! :)

Egyébként az igazi választ is megírtam: nincs olyan tejszínhabos eper a hasamra kenve, ragacsozva, szexynek mondott fehér-(vagy inkább piros-)nemű, mint a masszázs-beszélgetés együttese azzal, akit emberként is szeretsz.

2008. dec. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
:O Nem én pontoztalak le!! :S
2008. dec. 4. 20:45
 6/8 anonim ***** válasza:
85%
Amit egy fiú legjobban szeret: ha kényeztetik.. legjobb dolog erre a szopás, minden fiú imádja, én például élek-halok érte, az az a dolog amivel a csaj magáévá tud tenni és nagyon megszeretteti magát:) Én ilyen vagyok, szeretem a szexet is, abba a legjobb a lovagló póz.. De számomra az élet legélvezetesebb dologja ha jól leszopnak, többször is úgy ahogy én szeretem:)))
2008. dec. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Orál, ha már kényeztetnek és a kedvencem, ha a lány hason fekszik, és picit kitolja a fenekét, úgy csinálni, kúszó kutya :)
2008. dec. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kecvenc pózom!!! :P (egy lány)
2010. jan. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!