Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy én orálisan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy én orálisan kielégitem a barátnömet és ö neki meg eszébe se jut?

Figyelt kérdés
a barátnöim töbségénél ez volt talán egy volt akit nem kellet rávenni az orális szexre.cikinek érzitek vagy mitöl van ez?lányok irjatok
2008. dec. 4. 00:18
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én soha nem éreztem cikinek,imádok örömet szerezni annak,akit szeretek, de olyannak nem csinálnám,akit nem szeretek!Célozz rá,hogy nagyon jól esne,hátha megjön a kedve,de az is lehet,hogy még nem csinálta és fél...Finoman tudakold meg az okát,és akkor próbáld orvosolni!
2008. dec. 4. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
hát én most vagyok 2 és fél éve együtt a barátommal és szegénynek majdnem egy évet kellett várnia arra, hogy én csináljam neki. azóta már minden tuti. de szerintem a lányokban van egy olyan érzés, hogy ez tisztátalan, esetleg erkölcstelen. szerintem beszélj vele erről, lehet, hogy tényleg szégyenlős. viszont azt azért hozzátenném, hogy amíg én hezen vettem rá magam, hogy a bartomnak orálisan csináljam, addig én sem éreztem jól magam, amíg ő nekem és ált. nem nagyon fogadtam el. szóval szerinem ennek egy idő után kölcsönösnek kell lennie. ha még nem vagytok rágóta együtt, akkor várj. de szerintem az a lány, aki szereti a barátját, az megteszi ezt a kedvéért, sőt élvezi is.
2008. dec. 4. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Dönstd el mit akarsz: adni, vagy kapni? Melyik a jobb?
2008. dec. 4. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A nőknek mindent mondani kell. Mond, h csinálja.
2008. dec. 4. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia! én lány vagyok, és én sem mertem csinálni az elején a barátomnak, féltem hogy valamit elrontok stb. egyszer mikor csinálta nekem, mikor végzett megkérdezte hogy lenne kedvem neki csinálni? és gondolkodtam, hogy ez oda-vissza játék, szóval elkezdtem csinálni, és meg is lepődtem, mert élveztem is a dolgot! szal szerintem kérd meg finomat a bnődet is rá!..lehet megjön hozzá a kedve! =)

P.K.

2008. dec. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
89%

A nőknél általában nagyobb a gátlás, a megfelelni akarás, megerősítésre várnak, ezért nehezebben veszik rá magukat az ilyen jellegű örömszerzésre.

-Sallay Doktor úr

2008. dec. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem dettó ez volt a helyzet. Bnőmet rendszeresen izgattam orálisan, de neki sem jutott eszébe/nem merte/nem akarta.

Aztán mindig megkértem a dologra és ő tette is a dolgát, majd később már kérni se kellett.

Később elmondása szerint azért, mert nem olyan gyakorlott a dologban(meg is látszott), de gyorsan fejlődött...

Ennyi az egész. :)


B.P.

2008. dec. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

eleinte nálunk is csak egy oldalú volt,nekem már csinálta,de én még nem mertem neki,féltem,h rosszul csinálok valamit,nemtudom felizgatni eléggé..bla bla bla...Ő soha nem mondta,h csináljam,sőt,mondta,h még ráérek,de egy idő után elkezdtem érezni,h önző dolog és legyőztem a félelmemet,mert szerettem volna örömet szerezni neki,hiszem szeretem,csak pont ez volt a visszatartó ok is,h mivan,ha jobbra számít..ilyenek...elsőre nem is sikerült alejobban,de már másodikra igen és utána egyre jobban és végül én is megszoktam a dolgot és képes voltam kezdeményezni is :) minden csak az idő kérdése,h ki mikor tudja levetkőzni a gátlásait!beszéljetek róla,lehet,h neki is könnyebb!

Sok sikert!

/Szmötyi/

2008. dec. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
24 éves nő vagyok. Imádok szopni nagyon felizgat engem is.
2008. dec. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ez van én pasiként írok és az elején nekem csinálta mert akarta csinálni a tuzes kis feleségem de az utóbbi idoben még a sima szextolis undorodik max annyit vár el h borotváljam le meg h én nyaljam ki utanna le vagyok tojva.ez egy olyan dolog amivel gyanut ad nekem arra h féltlkenykedjek komolyan bocsi h a feleségem nevében írok de minden kozos maszek kent el van varva minden de a fizetségnél balhé van ez nem csak a maszekban van de a magánéletben is a nok utobbi idobe szemetek.jon a revans eddig mi szopattunk most szopjunk mi.
2015. szept. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!