Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » 1 éve vagyunk együtt a páromma...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 éve vagyunk együtt a párommal, nagyon szeretjük egymást. Egy év után érztem úgy, h felkészültem, de mikor ott volt az alkalom, egyszerűen bepánikoltam. És utana úgy éreztem, h soha többet nem akarom "ezt"! Honnan fogom tudni, h készen állok-e?

Figyelt kérdés
Mivel még szűz voltam, nagyon megértő és türelmes hozzám. Soha nem próbált semmit erőltetni.Pedig Ő igazán gyengéd és figyelmes volt.Nagyon sajnáltam,hisz azt hitte az ő hibaja,mivel meg könnyeztem is utana.Igazából azt hiszem,h büszke voltam arra,h szűz vagyok,és ezek után,már nem tudok az lenni.De ha bármi nyugtatót tudtok írni,akkor szívesen elolvasnám.
2008. dec. 3. 22:36
 1/4 anonim ***** válasza:
87%

Szia!

Mi másfél évet vártunk:)Én is "megkönnyeztem", tudom mit érzel, de ha elég idős vagy akkor nem baj ha elveszted a szüzességed, jó hogy valaki tudja h ez mekkora érték:DA barátod örülhet hogy neki adtad és ha télleg szereted te is örülj h vele voltál először...később nagyon nagyon jó lesz majd a sex és nem is fogod érteni eddig mért nem csináltátok:DVelem legalábbis így volt:DÉs persze néha bennem is felmerül hogy milyen büszke lennék ha még szűz lennék, de utána eszembe jut az a csodás érzés amit szex közben kapok, testileg lelkileg..és tudom , hogy én jártam jobban, nem a 20 on éves szüzek... ez persze csak akkor igaz ha elég idős vagy, és szerelmes..ne aggódj, ettől nem leszel kevesebb

hajrá:D

2008. dec. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%
nem kell a szuzességbol túl nagy ugyet csinálni,túl nagy jelentoséget nem leszel kevesebb, ha elveszted , viszont, ha nem vagy tisztában az érzéseiddel és nem kívánod igazán a fiút akkor még várj.de nem lehet, hogy azért mert félsz, hogy fájni fog?ettol ne félj annyira, nem lesz rosszabb mint egy menzesz.aztán meg lehet, hogy jobb lesz
2008. dec. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
76%
Ilyen nőnek lenni... pánikolsz a jó dolgokon, meg vagy győződve a rosszakról. A szüzességből nem szabad státuszkérdést csinálni.
2008. dec. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nos?voltál már vele?vagy még mindig nem szántad rá magad?vagy lehet, hogy nem is szereted igazán!mert szerintem akkor testileg lelkileg odaadnád magad.
2008. dec. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!