Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Igaz hogy vannak olyan nok/lan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz hogy vannak olyan nok/lanyok akik keptelenek elerni az orgazmust?

Figyelt kérdés
2008. dec. 3. 21:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Sajnos igaz...de sz.tem csak gyakorlás kérdése!!
2008. dec. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nem igaz.
2008. dec. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
mármint szervi oka nincs
2008. dec. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Igaz, vannak olyan nők! És nem feltétlenül pszichés okok miatt képtelenek megélni az orgazmust, sőt maga a szex is sem okoz semmiféle örömöt sokaknak. Nem tudom, nem jut eszembe mi ennek a betegségnek a neve, de ha megtalálom, akkor leírom.
2008. dec. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nemcsak nők, de olyan férfiak is vannak. Aszexuálisak. Egyszerűen nem kívánják a szexet. De szerintem te arra gondolsz, hogy csomó nőnek nem sikerül és az egész világhálón erről lehet hallani mindenhol:P Ilyen nincs, hogy nem képesek rá eredetileg. Ezen lehet segíteni!
2008. dec. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem nincs olyan!Egyszerűen a többségük akkor kezd el nemi életet élni,amikor meg lelkileg nem felkészültek!Nem megy el,és mások bíztatják,hogy semmi gond a nők x%-a nem képes az orgazmusra!Ez baromság!Csak megfelelő partner, lelki felkészültség és gyakorlás kérdése!Persze úgy már nehezebb,ha valakinek rossz tapasztalatai voltak, pl:fájdalom vagy ilyesmi,mert akkor ha nem is tudatosan,mindig attól fél,hogy fájni fog...
2008. dec. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Sajnos a statisztikák szerint nagyon is sokan, csak egyrészt nem merik bevallani, mert azt gondolják, hogy egyedi probléma, másrészt fiatal korban sokan azt sem tudják, igazából mit kéne érezniük, és azt hiszik, hogy ha jólesik a szex, az már elég. Pedig dehogy.....
2008. dec. 4. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem igaz. Az egész önfejlesztés és megfelelő partner kérdése. Az önfejlesztésre manapság a társadalomnak csak nagyon kicsi része hajlandó, megfelelő partnert meg nehéz találni a sok önpusztító között.
2008. dec. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
koszi
2008. dec. 4. 13:49
 10/11 anonim ***** válasza:
49%
Hosszú fenállásom óta én még olyannal,hogy frigid nő,nem találkoztam.ugyanis:a nő az olyan mint egy hegedű.Ahogy játszanak rajta,úgy zenél!Nem így van,kantársaim?
2008. dec. 5. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!