Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan kötözzem ki a barátom?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kötözzem ki a barátom? Miket csináljak?

Figyelt kérdés

Addig eljutottam, hog váratlanul kikötözm, orálisan izgatom, majd lovagló pózban folytatom.

Gondoltam olyanra, hogy gyengébben kötöm meg, hogy el tudjon szabadulni, és utána jól elkapjon.


tudnátok még tippeket adni?


2008. dec. 3. 20:41
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
15%

Nekem nem tetszik ha a srác ki van kötözve! Az olyan, mintha rab lenne! :S Amúgy szerintem nem az irígység beszél hanem egyszerűen nem szereti! Teljes mértékben megértem! Hogy lehet ilyen sületlenséget kitalálni????

Tippeket adni? Minek? Úgy is azt csinálsz szegény barátoddal amit akarsz...

2008. dec. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
93%

Aki azt írja, hogy aberráltság, annak üzenem, hogy mindenkinek más jön be. Viszont a kikötözés nem egyenlő a szado-mazoval, sokan ezért tartják aberrált dolognak, mert a kettőt egynek hiszik. Igenis egyesek élvezik, ha ki vannak szolgáltatva, úgy még izgalmasabb a helyzet, csak ahhoz kell egy nagy adag bizalom is. Én is élvezem, ha kikötöz a barátom, és úgy izgat. Persze a nélkül is élvezem, de ez egy kis plusz, amit időnként bedobunk ha úgy kívánjuk. Nem kell rögtön arra gondolni, hogy aberráció, vagy hogy e nélkül nem műküdik a szexuális élet... Attól még, mert valami nem áll hozzád közel, ne égesd magad ilyen idióta megnyilvánulásokkal. Ne szólj hozzá, pont.

Amúgy tanácsot nem tudok adni, már adtak az előttem szólók, és amit te írtál, az is jó. Sok sikert!

2008. dec. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

ha nem szereti, akkor mit osztja itt az észt? Ha veszek bilincset, és azzal kötözöm ki, azzal mi a probléma? Nem téged vagy a másikat kötözöm ki..


Számunkra ilyen a szex, mindketten élvezzük, felváltva vesszük át a domináns szerepet, és néha kipróbálunk ezt azt..


Nem azt kérdeztem, hogy ki nem szereti.

2008. dec. 3. 21:43
 14/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hasznos hozzászólásokat.

Látom nem mindenki prűd

2008. dec. 3. 21:45
 15/23 anonim ***** válasza:
0%
te kedves utolsó hozzászóló, milyen hasznos hozzászólást írtál?:D
2008. dec. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
8%

Attól hogy nem szeretem prűd vagyok??? Hát akkor sajnos ez van! Prűden halok meg... Jééézusom mi lesz velem??? xD

Mi megvagyunk enélkül is! Különben meg mindenkinek a saját maga dolga, hogy mit csinál az ágyban, miért kell itt írogatni? pffff

2008. dec. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
38%
Utolsó vagyok. Mondjuk arra volt hasznos, hogy bekussoljon a sok prűd idióta, akik pattognak, ha szóba kerül olyan, amit nem szeretnek :P :D
2008. dec. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
92%

"Mi megvagyunk enélkül is! Különben meg mindenkinek a saját maga dolga, hogy mit csinál az ágyban, miért kell itt írogatni? pffff" Hadd hívjam fel a figyelmedet arra, hogy ezen az oldalon kérdéseket tesznek fel MINDENFÉLE témában. Ebbe beletartozik tényleg MINDEN. Ennyi erővel a szexualitás témakörnek nem volna semennyi értelme sem, mert "kit érdekel, ki mit csinál az ágyban, ne írogass máááá itt"

Ez is egyfajta érdeklődés, ezzel kapcsolatban is kérhet valaki tanácsot. Ha meg nem szereted, húzzál tovább olyan kérdésekre, ami érdekel és szereted!

2008. dec. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

na, személyes tapasztalat(fiú vagyok)


kikötözött a csaj(illetve, bilincselt, a lényeg, hogy nem tudtam kiszabadulni) iszonyat mód felhergelt, úgy játszott magával, hogy szétszedtem volna mindent, és aztán vetette csak rám magát. hát nem sok időbe tellett nekem, hogy jól érezzem magam. szóval miután kikötözted húzd fel de nagyon, de úgy hogy ne érjen még el, és amikor már teljesen kész van, akkor vess véget a "szenvedéseinek"

2008. dec. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekek az első válaszadón szétröhögtem magamat! Nagyon jó!


Na de a kérdésre válaszolva, sztem tök jó, nálunk én voltam már kikötözve (nő vagyok) de csak annyira, hogy ha akartam volna, tudtam volna szabadulni. Iszonyú izgató! Szerintem csináljátok így, nekem bevált!

2008. dec. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!