Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit jelent az, ha valaki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az, ha valaki panszexuális?

Figyelt kérdés
2008. dec. 3. 20:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
30%
Wikipedia..
2008. dec. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
11%
Megnéztem. Nincs ilyen szó. Passz..
2008. dec. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
75%

Én ezt találtam rá:

"a panszexualitás az, ahol a partner neme nem lényeges (tehát a biológiailag férfiakon és nőkön kívül a transzneműekhez és bármilyen más nemi azonosságúhoz vonzódhat)"

2008. dec. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
55%

pedig az első válaszolónak van igaza:

[link]

2008. dec. 4. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
69%
Ez is wikipedia, csak épp a magyarról szedtem le.
2008. dec. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
64%
Ohh most már értem, na és a Biszex és a Panszexuális közt mi a külömbség?
2009. aug. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
86%

22.45 vagyok

biszex: nőkhöz és férfikahoz egyaránt vonzódik

panszexuális: a férfiakon és nőkön kívül a transzneműekhez és bármilyen más nemi azonosságúhoz vonzódhat)

Tehát van bennük egy kis plusz még:)

2009. aug. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
73%
szóval akiknek már teeeljesen mindegy... :D
2010. jún. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

panszex.blog.hu

ez a panszexualitás, aki ezt írta aza panszex, nem a rico, meg nem ezek a válaszoka jók

2010. júl. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
4%
Panszexualitás - olyan kóros állapot, amikor az illetőnek mindenről a szex jut az eszébe. S. Freud, az analitikus pszichológia megteremtõje úgy vélte, hogy a lelki problémák hátterében rendszerint szexuális rendellenességek húzódnak meg. A kialakulásuk magvát, okát keresve, terápiás gyakorlata során a szexuális gondokkal jelentkezõ páciensei szavait rendszeresen értelmezte, helyesebben átértelmezte, és igyekezett ezek valódi jelentését megfejteni. Elmélete szerint minden hosszúkás tárgy, beleértve az esernyõt, botot, tollat stb. a péniszt szimbolizálja, a lyukas darabok, például a kalap, kosár, erszény, tál stb. pedig valójában a nõi hüvelyt jelentik a kliensek fantázia világában.
2013. febr. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!