Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mi van ha túl hamar élvez el...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van ha túl hamar élvez el mindig?

Figyelt kérdés
én körülbelül 20 perc alatt tudok/tudnék elélvezni. tudom, hogy probálja visszafogni magát kiszokta venni pár másodpercre kb 2x is, de mindig pont akkor élvez el mikor már nagyon kezd jó lenni a dolog számomra.mert miután elélvezett akkor pihi van nekem meg szar hogy mindig ez van :/
2008. dec. 3. 19:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Egy mód van rá, meg kell beszélned vele. Anélkül nehezen tudtok változtatni! sok sikert!
2008. dec. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Megpróbálhatja elszorítani, vagy keressetek olyan pózt ahol nem olyan erőteljesen érzi, vagy használjatok síkosítót (az igen hasznos, mert nem érzi annyira)! Sok sikert:]
2008. dec. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Próbáld meg először orálisan kielégíteni. A második menetet tovább bírja majd.
2008. dec. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
az a helyzet, hogy ha másik pózt választunk akkor nekem nem jó. a legmélyebbet szeretem :D és amugy a 2.nál is pont elötte ment el mikor nekem már jó lett volna...
2008. dec. 3. 20:03
 5/8 anonim ***** válasza:
esetleg ne csak orá várj, hanem magad is segítsél be ,néha a kezeddel, vagy mond meg neki szex kozben is, hogy még ne , várjon stb., elojátékot hosszabítsátok meg, vagy eloszor ot elégítsd ki és aztán már hátha jobb lesz.ha 20 percig kibírja akkor nem hiszem, hogy szexuálpszichológusra lenne szuksége,gondolok itt korai magomlésre.néha a kismértéku alkohol is segít ,az is késleltet, de csak a párod számára .
2008. dec. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A péniszgyűrű kiváló erre!Nem a vibrálós,mert az még izgatóbb, csak egy egyszerű szoros gyűrű!Amúgy meg ha már közeledik vegye ki és pár percig csak Téged kényeztessen orálisan, az ujjával stb...Addig Ő is lenyugszik kicsit,és mehet tovább!
2008. dec. 4. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Önfejlesztés, önfejlesztés, önfejlsztés... (a barátod részéről persze, de te is belekezdhetsz).

Legeslegmechanikusabb módszer szerintem, ha belemártja péniszét egy tál hideg vízbe, mikor érzi a magömlés közeledtét (vagy még az aktus előtt).

2008. dec. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tisztelt előttem hozzászóló!Hát normális vagy-e??Ilyet tanácsolni!!Vegyem ki a jó meleg punciból,és tegyem be egy tál jeges vízbe!Mit gondolsz,minden fiatal egy Schirilla György?Aki megszakítva dugását,kikapcsolódásképp úszik a zajló Dunában pár km.-t??Ugye,hogy nem?Én inkább azt tanácsolnám:Magadra ügyelj!Legyen hosszabb az előjáték.Annyi variáció van!!Egy legyen a lényeg:te menj el először,ne ő!Majdnem minden fiú"gyorstüzelő"Pláne egy új kapcsolat elején!Tehát ha az előjátékban te osontál el először1-2szer ,utánna azt se bánod,ha mikor beléd hatol,már lő is!Sok sikert!Fel a fejjel,és le a bugyogóval!ERős keménységet,erőtlen ellenséget!!
2008. dec. 5. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!