Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Tényleg forróbbak a roma lányok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg forróbbak a roma lányok?

Figyelt kérdés

Egy haverom(aki volt néhány roma lánnyal is) azt mondta,hogy pár fokkal biztos melegebbek belűl. Nagyon jók az ágyban.

Multkor a Tv-ben is szóbakerült.


2008. dec. 2. 20:47
1 2 3 4
 21/31 anonim válasza:
36%

nem kéne le nézni a romákat!!sok magyar is van olyan aki igényltelen!én is roma vagyok de meglehet nézni!és persze vannak olyanok is akik igénytelenek.de NEM MIND!!!ugyhogy ne mindenki magábol induljon ki ennyi!

am próba szerencse!;)

2008. dec. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
73%

A 13:05-ös válaszadónak. Van igazság abban amit írtál. Van a magyarok ,ahogy ti neveztek minket parasztok között is,aki nagyan nem ad magára. Csak tudod az a baj,hogy a legtöbb cigány nem ad magára és a tisztességesebb romákat is mint te vagy egy kalap alá veszik azokal,akik írtó igénytelenek magukra. Tudom én,hogy nagy a szegénység sok cigány családnál,de azért a szegénység nem egyenlő a piszokkal,kosszal. Na és ,hogy őszinte legyek nekem is megvan a véleményem a romákról sajnos mert engem egy roma család semmizet ki az örökségemből. Addig ügyeskedtek amíg az övék nem lett minden és visszaszerezni sohasem fogom tudni. Ha hiszed ha nem ezek a romák nem a szegényebb fajtából valóak. És csak az bánt,hogy a romák nagyrésze sohasem látott munkahelyet és mégis tele vannak arannyal,mercivel járnak és szép új és nagy kertes házban laknak. És mindegyiknek állítólag vállalkozása van vagy vasgyűjtőtelepe. Tudod mikor hiszem el mindezt? A magyar meg keményen dolgozik,adózik és alig kap valami pénzt és azt is megnézi,hogy mit vegyen magának. Suzukival ját,lakótelepen lakik és aranyra sincsen pénze mert a családja fontosabb mint az a nyavajás arany,hogy kirakja és villogjon vele mint a legtöbb roma,akik ezt teszik. Az ilyeneken csak szánalmasan mosolygok.

A témától viszont nagyon elkanyarodtam,de nem is kívántam hozzászólni,csak megragadtam az alkalmat és leírtam a véleményemet.

2008. dec. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
89%

Szia!

(Én lány vagyok, szóval nincs ilyen tapasztalatom)

Szerintem az h melegebbek belül butaság, mert az ember belül 37 fokos mindenki...kivéve ha lázas..ugyh ennek nem látom az alapját..

Természetesen vannak szép romalányok, de náluk valahogy csak végleteket lát az ember..vagy nagyon óvják őket, és 15 évesen férjhez adják, vagy mennek a sodrással és 13 évesen már fűvel fával vannak...és azok bizony lehet h kicsit tapasztaltabbak...

A mostohaapám cigány volt ugyh képben vagyok ebbena világban..higyjétek el elég sokan vannak akik nem csak h fűvel fával,de rokonnal is csinálták..védekezés meg télleg semmi..

persze az igazsághoz hozzá tartozik ez nem csak a romaságnak köszönhető, hanem a tudatlanságnak is...természertesen magyarok közt is sok ilyen eset van..

Remélem senkit nem bántottam meg..csak saját tapasztalatot, véleményt próbáltam leírni..

2008. dec. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
42%
Lehet, hogy elpontoztok, de nekem nem lenne gusztusom hozzájuk érni sem, mert való igaz, hogy ápolatlanok, de nagyon.
2008. dec. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
62%
hat a kerdes kiiroja vagy cigany vagy valami... az ilyenekkel tutira nem sexelni kellene!!! xDDDDD
2008. dec. 4. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%
Mielőtt kipróbálnád a dolgot, azért gondold át kérlek (mivel a romáknál eltérő hagyományokon és szélsőséges szokásokon - no meg kultúrán - alapszik a szexualitás és a család mindenhatósága)! Íme egy tanulságos történet: egyik barátom édesapja még a rendszerváltás előtt főnökként dolgozott egy élelmiszer-üzletben (nevezzük ABC- nek). A túlfűtöttsége okán rendszeresen "be-próbálkozott" a szakmai gyakorlaton levő tanulóknál, akik között történetesen volt egy roma származású is. (Az édesapa is hallotta már jó néhányszor, hogy a roma-lányoknak forróbb a vérük, és ez kíváncsivá is tette.) A lány csini volt és adta is magát. Az egyetlen probléma csak az volt, hogy otthon is elmesélte a történteket, melyn valószínűleg "szépített is egy kicsit" (nem volt gyerek, 16-17 éves lehetett). Ezt követően elkezdtek peregni az események. A lány családja megjelent 3-4 autóval az édesapa családi házánál az egyik este, ami kissé kellemetlen lehetett egy 2 gyermekes, jó módú, köztiszteletben álló családapa számára ugyebár. Követelték, hogy ezek után vegye el a lányt feleségül (folt esett a becsületén), és amennyiben nem lenne rá hajlandósága, úgy beígértek neki egy kis torok-elvágást is! Otthon kitört a családi perpatvar, meg persze az apuka nem is vette komolyan a fenyegetést. Ezek után néhány nappal később, munkaidőben a munkahelyének hátsó ajtaján keresztül kihívták, majd szépen betuszkolták egy kocsiba és eltöltött vagy 2-3 hetet a lány rokonainál egy kedves kis dohos pincében. Két út volt előtte: az egyik az oltár elé vezetett, a másik a temetőbe. Élni akart! Ezt követően válóper otthon, a roma-lánnyal házasság és azóta is (boldogan?) élnek. Ez az eset megtörtént és nem azért írtam le, hogy nagyon elrettentsek bárkit is, de ezek után én nem hiszem, hogy valaha is kedvem lenne egy cigány-lányhoz! Nyilván ez a példa egy szélsőséges eset, de ezért remélem abban egyetértünk, amit az első mondatomban megfogalmaztam!? ...minden esetre elgondolkodtató!
2008. dec. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:

Persz én is tudom,hogy 37 fok mindenki.

csak úgy mondájk,hogy forróbbak me gtüzesebbek.

Persze nem írt senki akinek van tapasztalata.

Nem szerepelt a tervek között,de rendesen elbizonytalanítottatok.


Mi a helyzet az ázsiai,a fekete és az arab lányokkal?

2008. dec. 6. 18:09
 28/31 anonim ***** válasza:
100%
Hát nézd én Ázsia vagyok és a férfiak megnéznek (tetszek nekik) de 1 férfi van az életemben ( mert nálunk a hagyományokban csak 1 férfi lehet az életünkben. ) minden nép eltérő te döntöd el hogy mit szeretnél. nem azok akik ide írnak.
2008. dec. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Elöször a kérdésre válszolnék: ha egy lány igazán szeret, akkor elég forró is lesz..a magam részéröl nem éreztem különbséget.. és ha én valakit szeretek, nekem teljesen mindegy,milyen származásu- ez fel sem merül(hetne..)ezt a kérdést eleve nem is teszem fel.

Ami a hozzászólások egy részét illeti..azok a roma származásuak, akiket én ismerek/ismertem - példásan ápoltak és tiszták (voltak) - ez nem valószinüen származás kérdése..Vagy van olyan "szabály", hogy aki magyar, svéd, osztrák, stb az tiszta - aki román, roma vagy fekete; az piszkos..? Hol élnek egyesek?

Ami a bör szinét illeti - nekem nagyon tetszik nökön a barna(barnás) szinü bör és a sötét szem és az izgi .. sötét szeméremdomb - függetlenül a származástól..

Laci Mainzból ( már nem is Mainzból, mert épp elköltöztem)

2008. dec. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim válasza:

Nem a putriból kell keresni a roma lányokat. Vannak közöttük szép sámmal ápoltak, igényesek.


Kétszer voltam roma lánnyal, ebből egyik átlagos volt, másik soxorta jobb, mint az összes többi csajom.

2009. júl. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!