Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A lányok ugyan úgy paráznak a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok ugyan úgy paráznak a mellméretük miatt mint a fiúk a pénisz méretük miatt?

Figyelt kérdés
2007. dec. 19. 15:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát, nem tudom hogy a pasik hogy paráznak, de mi lányok, eléggé, hogy túl kicsi, vagy túl nagy, vagy nem jó a formája... Szal igen, parázunk mi is :D
2007. dec. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%

Mindenkinek megvan a maga keresztje:-)

De igen, valószínű kamaszkorban a lányoknak is sok gondot okoz a mell, de a pasik sajna felnőttkorban sem növik ki a péniszkomplexusukat..

Pedig jó lenne, mert nem a méret a lényeg.

2007. dec. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én véleményem az, hogy a fiúk általában jobban aggódnak a péniszméretük miatt, mint a lányok a mellük formája vagy mérete miatt... Ez a tapasztalatom a kamaszlányok körében (én is egy vagyok közülük:)), de biztosan vannak olyan lányok, akik egyes fiúkhoz képest sokkal jobban paráznak:)
2007. dec. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én sem szívesen rendeztem cicbemutatót kamaszlány koromban,mert nem szép a formája,de nem hisztiztem miatta,vagy sosem méregettem a mellbőségemet.Viszont,a fiúktól tudom,h szinte mindegyik lemétre vonalzóval,h neki mekkora.(Egyetem alatt erről tabu nélkül dumálgattunk.)

Persze van olyan fiú,aki gyorsan kinőtt a méregetésből(ők általában nagyobb szerszámmal vannak megáldva),meg van olyan lány,aki élete végéig hisztizik a melle miatt,vagy egyszercsak elmegy plasztikai sebészhez.

Mindkét nemből vannak szélsőségek.(Csak mi nők nem teszünk fel idióta kérdéseket,h 90-es melbőség az jó egy 16 éves lánynak?)

2007. dec. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a pasik többet paráznak, a nők pedig bevállalósabbak. Vagy csak több lehetőségük van rá. Olyat rengeteg hallani, hogy nők a mellüket nagyobbíttatják, kisebbíttetik, felvarratják, stb. Olyat ritkábban hallani, hogy pasi nagyobbíttatta, vastagíttatta, vagy épp kisebbíttette a szerszámát. Mondjuk olyan is kevesebb van, hogy egy nő lemond a szex gyönyöreiről csak azért, mert kicsinek tartja a mellét...
2007. dec. 20. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én fiú vagyok kamasz és eggyáltalán nem aggódom :D Mégcsak nem is mérem... Talán én vagyok az egyetlen xD
2007. dec. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A fiúk is csak addig paráznak, amíg nem tudják eldönteni, hogy az övéké már "jó", vagy még "kicsi". Aki felnőtt korában is parázik, az már nem para, hanem komplexus, vagy esetleg még nem volt elég sok nővel ahhoz, hogy magának bizonyítson. Én tinédzser koromban addig paráztam, amíg el nem érte a 15 centit, olyan 15 évesen. Aztán ahogy még nőtt, már azon kezdtem parázni, hogy túl nagy lesz, de aztán a csajok biztosítottak, hogy 18 centisen pont jó. Igazából volt már, akinek nem jött be annyira, mert nyomta a hasát belülről. De ezer dolog van még, amin parázni lehet, lányok mesélték, hogy az sem jó, ha túl egyenes, vagy túl görbe, vagy túl vékony, vagy túl vastag. Ezeket a fiúk nem szokták annyira tanulmányozni, pedig fontos. Egyébként azért is para lehet a dolog, mert a péniszen nem olyan egyszerű műtétileg változtatni, mint a mellméreten, és a mellplasztikánál sokkal kisebbek a mellékhatások. A hosszában növesztett pénisz instabil, "lötyögős" lesz, a vastagságában növesztett pedig puha felületű, ugyanis zsírszövetet építenek be a bőr alá. Kisebbíteni még nehezebb. Szóval nem véletlen a para, de a gyerekkori félelmek az első néhány éjszakai kaland után elmúlnak. És a lányok pont ugyanígy vannak a mellükkel. Akinek a saját maga által elképzelt méretnél kisebb, az azért parázik, akit meg zavar a nagy melle, az azért. Ez is addig tart, amíg nem hallják elégszer, hogy milyen jó mellük is van. Persze van, akinek ez nem elég vigasz a problémára, vagy tényleg extrém nagy, vagy kicsi, nekik találták ki a sebészeti módszereket. De a legtöbb lány vagy nem foglalkozik annyit a dologgal, vagy nem szeret beszélni róla, inkább magában tartja.
2008. jan. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen
2022. szept. 15. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!