Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Barátommal a hétvégén 6....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátommal a hétvégén 6. alkalommal szeretkeztem volna, de féltem, hogy ismét nem fogom élvezni, ezért kértem, hogy ne csináljuk. Hogy próbáljuk, hogy jó legyen?

Figyelt kérdés
Nem is történt semmi, csak, hogy beindított. Már próbáltunk több pózt is (alul vagyok, felül, majd oldalt fekszünk és ő mögöttem van- na ez nagyon fájt, abba is hagytuk).Mindenről tud.
2008. dec. 1. 22:06
 1/2 anonim ***** válasza:
88%

Szia! Minnél inkább görcsölsz a dolgon, annál merevebb leszel. Nem mered elengedni magad, ezért mindegy mit csinál a barátod, azon rágod magad, hogy fájni fog.

Próbálj ellazulni! (jöhet a halk zene, masszírozás, vagy bármi ami felold)Ja és nyújtsátok el az előjátékot. Ha készen állsz, csak akkor térjetek a lényegre, és akkor ne agyalj inkább élvezd a barátodat. Biztos menni fog! :-) Szorítok! R.

2008. dec. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
miért várja midenki h elsőre jó legyen én csak azt nem értem. ráadásul ez a legrosszabb amit tehetsz h nem csináldo, mert úgyse lesz jó. könyörgöm, gyakorlás kérdése minden. ne várd, h elsőre tudja meg te is h hogy jó, és pikkpakk megy minden. sőt 6. alkalomra se. majd a 16dika igen. de addig meg csinálni kell. és nem kell egyből hüvelyi orgazmusra hajtani, mert egyébként is azt a véleményem, h ha mikor szexre kerül a sor és egyből erre gondolsz h igen is el kell menned hüvelyen keresztül, akkor hülye vagy, így sose fog sikerülni, begörcsölteted magad, és lőttek neki. majd akkor fog jönni amikor nem készülsz rá és nem várod.úgyh szerintem ahelyett h kérdéseket írsz ide inkább gyakorold. türelem nélkül semmire se fogsz menni
2008. dec. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!