Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Letiltottak a vágyaid.hu-ról...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Letiltottak a vágyaid.hu-ról üzleti tevékenységre hivatkozva, lehet e valamj bajom belőle?

Figyelt kérdés

Random kiakartam probálni egy tarskereso oldalt. Ahogy tapasztaltam, h sok a kamu, torolni akartam a fiokomat.

Aztan kaptam egy levelet a buntetesről, es hogy egy cég fogja kerni a penzt. Ti voltatok mar igy? Mi a tapasztalat?



2021. jan. 4. 10:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Scam nem foglalkozz vele
2021. jan. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Milyen oldal ez? Tudjak a cimed? Bankszamlaszamod? Ne tudjak. Ha tudnak nem keresnenek levonnak. Ha tudjak akkor felelj nekik hogy nem tartod jogosnak mast ne
2021. jan. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Lehúzás. Legalább sikerült törölni magad?
2021. jan. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Kuldtem nekik gmail uzenetet is, vissza irtak, es hatarozottak abban, h en uzleti tevekenyseg valami, mit tudom en mit csinaltam.. kicsit parazok
2021. jan. 4. 10:27
 5/17 A kérdező kommentje:

Nem. Semmi adatomat nem tudjak, amit tudnak az sem valós.

Csak kiprobálva volt az oldal.

De eleg szar!


Most felakartam lepni az oldalra,ert elvileg le vagyok tiltva, de mar a letiltast sem mutasa. En nemmertem. Tenyleg csak fenyegetes?

2021. jan. 4. 10:33
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez is csak egy kamu lehúzós oldal.

Ne foglalkozz vele.

2021. jan. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Írd meg, hogy már tettél az ügyben feljelentést ellenük.
2021. jan. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó nem is ír hülyeségeket!
2021. jan. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Fura, mert beakartam masolni mit irtak pontosan, de mar sehol sincs az uzenet a fenyegetozesrol, sot, ujra regisztralhatok az oldalukra mintha semmi se tortemt volna.

De nem is erdekel.

Ne foglalkozzanak velem es en sem veluk.

2021. jan. 4. 10:53
 10/17 anonim ***** válasza:

Azaz eltűnt a postafiókodból a levél?

Írd meg nekik, h a feljelentést megtetted csalásért.

2021. jan. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!