Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért lehetett ez a reakciója?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehetett ez a reakciója? Volt esetleg már valakivel ilyen?

Figyelt kérdés
Fél éve vagyunk együtt és tegnap szeretkezés közben egyszerűn elkezdett nevetni..megkérdeztem , h miért erre az volt a válasza , h nagyon beleéltem magam ,s amiatt nevetett.Fiúk szerintetek ez igaz ?Miért tehette ?
2008. dec. 1. 17:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Azt nevette ki, hogy te hogy élvezed a szexet???

Ha így van, ne haragudj, de ez nagyon durva. Inkább örülne, hogy örömet okoz neked...

Petranova

2008. dec. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne vedd már magad olyan komolyan haver, nálunk néha pl beszélgetésbe csap át a szex. Mindkettőnk családja elég gáz, csak mi vagyunk egymásnak.
2008. dec. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
72%

Szia Petranova! Húú te is nagyon bújod a sexet!


Miért ne nevethetne valaki... de há ez is milyen kérdés.

Tényleg, ha nincs szerencséd azért nevetet, mert nem jössz rá, hogy ő már mással is....


Nem, de tényleg ezt beszéld már meg a pároddal! Szerintem ráfogsz jönni! Sőt, biztos, igazat monde!


Egyébként, te miért nem nevettél még soha fél év alatt?

2008. dec. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
35%

Igen, bújom, mert ez a kedvenc témám:)

De bevallom még nem kellett röhögnöm szex közben.:)

2008. dec. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
23%

Igen, bújom, mert ez a kedvenc témám:)

De bevallom még nem kellett röhögnöm szex közben.:)

Petranova

2008. dec. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én már 2 éve együtt vagyok a párommal, és nagyon szokszor röhögjük el... hol azért mert ő bakizik vmi miatt, vagy azért mert nekem csiklandoz, amikor elkezd kinyalni...utána meg már csak azon nevetünk, hogy nevetünk. Én is nevettem már ki mikor beleélte magát, ő is nevetett már ki engem. Ilyenkor együtt nevetünk... én mindig azt szoktam mondani, hogy egy igazi párkapcsolatban nem szabad sértődni ilyenen, és nem szabad véresen komolyan venni a szexet. Hiszen ez csak a ti kettőtök kis játéka, nem kell senkivel versenyezni és nem kell semminek megfelelni.
2008. dec. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
75%
Nevetünk ha olyanunk van,,sőt néha még beszélgetünk vagy oltjuk 1mást :D de nemront semmit max feldobja a dolgot.
2008. dec. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Egy biztos... Petranova válaszait elnézve számomra kitűnik hogy mindig hasznos dolgokat ír. ne hurrogjátok le,csak azért mert más a véleményetek. chris
2008. dec. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
az én barátom is nevetett már, de állítólag azért, mert annyira örült, hogy nekem így tetszik, amit csinál. : D.
2008. dec. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mi sokszor nevetünk meg bezélgetünk sex közben és néha azon szoktunk el kezdeni vihogni h ezeket csináljuk vagy ha bakizunk.Szerintem az ha nem vezsitek annyira komolyra hiszen ez egy fantasztikus játék és így könnyebb felszabadultan lérni a csúcsig.Nekem legalábbis a kacagásból mindíg csak a sóhajtások maradnak...
2008. dec. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!